Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kemalpaşa Tatlısı Görmek

Rüyada Kemalpaşa tatlısı neye işarettir?

29 yaşındayım, imam nikahlıyım, işsizim. Rüyamda öncelikli olarak bir sınıf gördüm, hoca ders anlatıyordu, sonra dersin sonunda bana Kemalpaşa tatlısı verdi ve “bunu diğer derste yapıp getir yiyelim” dedi. sonra bir sonraki ders günü geldi ben tatlı yapmayı unuttum, okulun içinde bir tepsi bir de tencere bulmaya çalıştım, tatlısı şerbetini yapmak için buldum ve yaptım, hatta tatlıdan hem sınıftaki arkadaşlar hem öğretmen hemde lise arkadaşım yedi.

Daha sonra eve gittim evde kalabalık gördüm sözde benim düğünüm varmış, sonra evleneceğim kişi geldi, babamla evleneceğim kişinin kolunda belki 10 tane altından dizme bilezik vardı, sonra bir baktım babamın kolunda da var dizme bileziklerden. Sonra damat kolundan bir tane çıkarıp bana taktı “bunların hepsini sana zamanla takacağım” dedi, uyandım.

Rüyada Kemalpaşa tatlısı görmek tabiri

Değerli okurum, rüyada sınıfta olmak rüya sahibinin bu günlerde bir yaşam dersi alacağını ve bu dersi hayatı boyunca kendine ilke edinip, faydasını göreceğini temsil etmektedir. Ders anlatan hoca ise bu dersi almanıza vesile olacak veya size bu dersi verecek, size rehberli edip, yol gösterecek birini temsil etmektedir.

Tatlı rüyaları tüm dünya kültürlerinde genel olarak iyi mesaj verirler ve sağlığa, sıhhate, ferahlığa, mutluluğa işaret ederler, bakınız rüyada tatlı görmek sayfası. Rüyada Kemalpaşa tatlısı ise rüyayı görenin karşısına sıkıntılardan kurtulup, feraha ermesine vesile olacak bazı güzel fırsatların veya bir kısmetin çıkmasına delalet eder. Ancak sizin tatlı yapmayı unutmanız aslında gerçek hayatta karşınıza çıkan bir fırsat ya da kısmeti görmediğinizi ,kaçırdığınız anlatırken rüyanın devamında meydana gelen olaylar ise bu şansın karşınıza bir kez daha çıkacağını ve sizin bunu değerlendirip feraha ereceğinizi anlatmaktadır.

Rüyada kendi düğününü görmek rüya gören kişinin evli ya da bekar olmasına değişik anlam taşır. Halen evli olan birisi geçmişte yaşadığı düğününü görürse bu onun reel hayatında ciddi bir dönüşüm geçirdiğini, büyük bir gelişim içinde olduğunu gösterir. Bilezik rüyaları ilginçtir ve bileziğin durumuna göre faklı anlamlar taşır. Rüyada kolda bilezik görmek üzüntü, sıkıntı işaretidir. Çoğu zaman bu sıkıntı kişinin kendi isteyerek yaptığı bir şeyin sonunda ortaya çıkan durumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir