Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kemer Kopması

Rüyada kemer kopması neye işaret eder?

Rüya detayı: rüyamda kemerim parça parça kopuyordu belimde ve ben tekrar düzeltiyordum ki iliklerin sonuna geldiğinde kopma durdu hatta çok şaşırdım çok iyi paraya aldım nasıl kopuyorsa diye konuşuyordum.

Sonra peşinden yemek yapmaya basladım ve yaptıgım yemeklerin hepsinin bir seylerini eksik yaptım ve defalarca kimine tuz kimine seker ilave ettim ne kadar sansız bir gunumdeyım hıç bir şey yolunda gıtmıyor diye söylenıyordum sürekli. Çok merak ettim ne anlama geldiğini bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler. 28 Aralık 2009, 21:15

Rüyada  kemerinin koptuğunu görmek neye yorulur?

Rüyada kemer görmek sıkıntı, dert haberi verir. Kemerin kopmasının durması yaşadığınız sıkıntıların sona ereceği anlamını taşımaktadır.

Rüyada yemek pişirmek, yemek pişirdiğini görmek çevrenizdeki kişileri etkilemeye çalıştığınızı, kendinizi beğendirmek istediğinizi ifade eder. Rüyada kötü, lezzetsiz yemek pişirmek çok fazla çalıştığınızı, dinlenmeniz gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kemer Kopması” için bir yanıt

Merhaba, Ben 36 yaşındayım. Evliyim. Bir çocuğum var. Rüyamda eskilerden bir arkadaşımı gördüm. Bir kadınla iki kişilik bir masada oturup sohbet ediyorlardı. Ben onlara yaklaşıp selam verdim. Hal hatır sordum. Sonra da hemen yanlarından ayrıldım. Oturan arkadaşın eşi düğündeymiş. Kimin düğünü olduğunu bilmiyorum. Gelinle damadı görmedim. Vakit akşam. Üzerimde beyaz bir elbise var. Ama beyaz elbisenin içinde siyah bir etek var. Yanımda hatirlamadigim bir arkadaşım var. Siyah eteği çıkarıyorum. Böylece elbisenin altı kabarmıyor ve ben “daha rahat oldu” diyorum. Sonra belimde bir kemer olduğunu görüyorum. Beyaz bir kemer. Suni deri gibi. Kemeri biraz sıkıp düzeltiyorum. Elbise daha şık görünüyor. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir