Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek neye delalet eder?

İyi günler, ilk kez böyle bir rüya gördüm ve hiç kimseden de duymadım. Rüyamda kız kardeşimle oturuyorum, sonra bacağımı çıkarıyorum, ortadan 2 ye ayırıyorum, bütün damar ve kemikler gözüküyor, içine bakıyorum, kapatıyorum, yerine takıyorum, sonra diğer bacağıma aynısını yapıyorum, daha sonra dişleri 2 grup halinde çıkarıp, temizleyip yerine takıyorum, sonra uyandım. 18 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada kemik görmek yorumu

Rüyada kemik görmekRüyanız gerçekten çok ilginç, ancak yabancı kaynaklarda buna benzer rüyalar var ve bu rüyanın mesajı olarak “diğer insanlarda olmayan farklı yeteneklerinizin olduğunu, bu yeteneklerinizin farkına varıp, onları yaşamınızı kolaylaştıracak amaçlar için kullanmanız gerektiğini simgeler” denilmektedir.

Rüyada kemik görmek kişisellik, aile keşif etmek, bazı kültürel sırları araştırmaya işaret eder ve rüyadaki diğer olaylarla birlikte açıklanır. Kemikler sizin aile ve geleneklerinize çok bağlı bir kimse olduğunuzu temsil eder.

Rüyada kırık kemik görmek  düşünce yapınızda bir zayıflık olduğunu işaret eder. Kırılmış kemik aynı zamanda ilişkilerinizde kopma noktasına geldiğinizin işareti olabilir. Rüyada kemik kırdığını görmek rüya sahibinin daha önce gözden kaçan bir şeyi şu anda artık kabul ettiği anlamına gelir. Bu rüya çoğu zaman bir değişim sembolüdür ve önceden kesinlikle ret edilen bazı fikir veya bilgilerin artık değerlendirmeye alındığını ve kişinini bunları incelediğini gösterir.

Rüyada kemik iliği görmek rüyayı gören insanın kendini henüz iyice tanıyamamış olmasının altında yatan güçlü bir neden olduğunu ve bu sebebi bulup, kişisel gelişimini tamamlaması gerektiğini ifade eder.

Rüyada kaburga kemiği görmeniz aile hayatı veya manevi hayatını ile ilgili içinde bulunduğunuz durum hakkında bilgi verir. Örneğin sağlam, sağlıklı kaburga kemiği olumlu durumu işaret ederken; kırık, hasta kaburga kemikleri sorunları işaret eder. Rüyada bel kemiği görmek gerçek yaşamınızda bir güvenlik zaafiyeti içinde olduğunuzu, yaslanacak, güç alacak birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Rüyada ayak kemiği görmek özellikle gideceğiniz bir yer, oyun, hareket, yürüyüş veya koşu gibi bir konuda daha dikkatli olmanızı tavsiye etmektedir. Rüyada eğe kemiği görmek büyük bir ruhsal gerginlik hissi yaşadığınızı ve manevi yardıma ulaşmaya çalıştığınızı gösterir.

Rüyada uyluk görmek dayanıklılık simgesidir. Bu yeteneğinizi gerçekleştirmek için yeni bir şeyler yapmak anlamına gelir. Uyluk genellikle Femur, uyluk kemiği olarak anılır, memelilerin vücutlarındaki en uzun, en hacimli ve en güçlü kemiktir. Kalçanın ve dizin bir bölümünü oluşturur. Rüyada pelvis kemiği çoğalmak, büyümek, ailenin genişlemesine ya da güçlenmesine delalet eder.

Rüyada aşık kemiği görmek önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda sizi ayakta tutan, hareket ve davranışlarınıza yön veren, onları kontrol altında tutan duygu ve düşüncelerinize dikkat etmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada aşık kemiğinin kırıldığını, çatladığını, incindiğini ya da rahatsız olduğunu görmek rüyayı göreni düşmanca davranmaya, kin güdüp, nefret beslemesine sebep olan bazı şeyler yaşadığını ve bunlara sebep olan kişiyi asla affetmeyeceğini, bu olayı hayatı boyunca unutmayacağını temsil eder. Rüyada lades kemiği görmek dikkat sembolüdür ve rüya sahibinin işinizde çok ciddi bir hata yapma ihtimali olduğunu işaret eder. Rüyada eklem görmek uyarı sembolüdür ve eklemleri görmek rüya sahibine daha sıkı çalışması ve işine özen göstermesi gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Kemik Görmek” için 5 yanıt

Merhaba, ruyamda tanidigim birinin yine tanidigim biri tarafindan oldurulmus oldugunu ogrendim. Sonra oldurulen kisinin kemikleri elime gecti.cok uzuldum o kisinin oldugune. Ama kemikleri çope attim kimse gormesin diye.

merhaba.rüyamda bacağımın dizimin biraz aşağısının fındık büyüklüğünde içeri çöküp çatladığını gördüm. ve o deliğin içindende etimi ve damarlarımı görüyorum.fakat kan yoktu ve acımıyordu…anneme diyorumki anne baksana bacağımı kemiği çökmüş delik açılmış ve içini görüyorum.annem ise bir şey olmaz diyor.fakat ben baya bir hayrete düşüyorum rüyamda.lütfen bunu bana açıklarmısınız.anlamı nedir.

Merhaba,
Rüyamda kalçamın ağırdığını hissediyorum. Baktığımda sol tarafımda kemiğin kaydığını gördüm, kemik etten dışarda değildi ama yerinden çıktığı belli oluyordu. Doktora gittim bu doktor sanırım ilaç verip eve gönderdi. Eve geldiğimde ağrı artınca başka doktora gittim. Doktor bayandı. Saçları siyah ve yeşil boyalı genç bir doktordu. Dişçi koltuğu gibi bi koltuğa oturuyordum. Korkma dedi bacağımı tutup bir hareket yaptı ve kemiği yerine oturttu. Çok gerçekçiydi gerçekten kemiklerimin oynadığını hissettim. Ve orada uyandım. Yorumlarsanız çok sevirim.

Esra merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta taşıdığınız yüklerin iyice arttığını ve bu durumun sizde büyük bir yorgunluk, bitkinlik, bıkkınlık yarattığını anlatırken öte yandan da birinden (ya da birilerinden) beklediğiniz desteği alamadığınızı ancak bir kadının yardım ve desteği ile bu zorlukları aşacağınızı belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir