Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kemik Rengi Ayakkabı Görmek

Rüyada kemik rengi ayakkabı görmek neye delalettir?

39 Yaşında, bekar, devlet memuru, bayanım. Gerçekte ölmüş olan üvey annemle mağazadayız. İndirim varmış. İndirimde ayakkabı arıyorum. Topuğum biraz dışarıda kalıyor. Numarası 39 ben normalde 38 giyerim. Küçük mü acaba deyip numarasına bakıyorum 39. İyi diyorum birde 38 olsa küçük gelirdi diye düşünüyorum. Ayağımı biraz öne doğru itiyorum ayağımda ayakkabı iyi duruyor. Çok yumuşak ve rahat aynı zamanda güzel.

Oldukça kalın ve yüksek topuklu, yuvarlak burunlu. Sanki pantolon da alıyorum. Rengini hatırlamıyorum aka kabinde pantolon da giyiyorum. Daha sonra yine üvey annem üvey ablam ve ben varım. Orta yaşlı İbrahim Tatlıses’e benzeyen bir adam ve genç esmer gür siyah saçlı bir genç erkek daha var. Üvey ablam ısrarla ve işveli bir şekilde genç olana bakıp bir şeyler söylüyor. Ben çok utanıp kızgınlık duyuyorum. Ama yumuşak bir sesle uyarmaya çalışıyorum. 10 Mart 2010, 01:03

Rüyada kemik rengi ayakkabı görmek neye yorulur?

Merhaba. Rüyada rahat ve güzel bir çift ayakkabı görmek hayır ve berekete, güzel geçime ve dünya rahatlığına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir