Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kemirgen Yediğini Görmek

Rüyada kemirgen yemek neye çıkar?

Dün gece rüyamda bir kemirgen yediğimi gördüm, böyle birisi pişirip hazırlıyordu, fare miydi? daha büyük bir şeydi ama iğrenç bir şeydi ve bir iki lokmadan sonra uyandım, istifra yapmamak için kendimi çok zor tuttum.

Daha önce de yılan yediğimi görmüştüm yine istifra etmemek için çok çaba sarf etmiştim bunları niçin görüyorum! ne anlama geliyorlar? mehmet, 17 Şubat 2012. İpuçları yılan yemek, fare yemek, iğrenç bir şey, istifra yapmak

Rüyada kemirgen yediğini görmek tabiri

Gördüğünüz rüyalar, gerçek yaşamınızda büyük bir rekabet ortamında yaşadığınızı, rakipleriniz ve yaşamın günlük sorunlarını yenebilmek, onlarla baş edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirmektedir.

Rüyada fare yemek, fare yediğini görmek, rakiplerinizi atlatmak, onlarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirtir. Gerçek hayatta fare yemek iğrenç bir durumdur, filmlerde olabilir ya da savaş cephesinde belki olabilir. Rüyada böylesine iğrenç bir şey olan fare eti yemeniz rakiplerinizle olan mücadelenizde çok üzücü ( iğrenç ) durumlara düşmemek, çok durumlarda kalmamak için daha fazla gayret göstermenize yorumlanır.

Rüyada yılan yemek, rüyada yılan eti yemek, yılanın etini pişirmek ya da yılanı yediğini görmek, genellikle sağlık konusunda haberler verir. Gören kişi hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı yaşama işaret eder. Yılanların eti kimi toplumlarda bir takım hastalıklara iyi geldiği için yenildiği bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir