Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kenar görmek

Rüyada kenar görmek neye delalet eder?

Ben sabaha karşı rüyamda eşimle bir imamın oturduğunu görüyordum (bir yerimiz var satılamayan ) sanki imam yerimizi kiralamak için gelmişti, eşimde Kur’an getirdi ben de hemen yani başlarında ayakta izliyorum onları.

Sonra Kuran’ın kenar kısmına bir kare çizdi ve içine Arapça yazılar yazdı, ayet ama yazarken de eşim imama sanki öğretir nitelikte ne yazdığını ne anlama geldiğini de anlatıyordu uyandım ardından. Bu arada eşin Kur’an okuyor ama Arapça anlamları bilmez yorumlarsanız sevinirim

Kimden: eda
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: sıkıntı ve stresli
Anahtar kelimeler: eşim

Rüyada kenar görmek nasıl yorumlanır

Eda merhaba, rüyanızdaki tüm unsurlar hayırlara işaret etmektedir.

Rüyada imam görülmesi kişinin dileğinin gerçekleşmesi, iş hayatında başarıya kavuşmak veya mevki sahibi olmaya işaret eder. Rüyada Kuran-ı kerim görmeniz bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir.

Rüyada kenar görmek hüküm sembolüdür. Rüyada bir şeyin veya bir yerin kenarını görmek verdiğiniz kararın kesin olduğunu, bu karardan sapma veya vazgeçme ihtimali olmadığını gösterirken aynı zamanda bunun sonda başarı ya da hayal kırıklığına hazır olduğunuzu simgeler. Bu rüya alternatif olarak rüyayı gören kişinin bir konu hakkında kendini bir köşeye sıkışmış hissettiğini gösterebilir.

Eşiniz rüyada Kuran-ı Kerim kenar kısmına kare çiziyor ve anlattığınız şeyleri yazıyor ki bunun anlamı onun artık Allah yolunda ilerlemeye karar verdiğini ve bundan asla çıkmayacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir