Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kendi Cinsiyle Evlenmek

Rüyada kendi cinsiyle evlenmek neye delalet eder?

27 yaşında, üniversite mezunu, bekar bir bayanım. Uzun süredir işsizim. Ailemle kalıyorum, fakat ciddi sıkıntılar yaşamaktayım anne, baba ve kardeşlerimle; bu yüzden Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde iş aramaktayım, kısa bir mektup bırakarak evden ayrılma düşüncesindeyim, yavaş yavaşta hazırlıklarımı yapmaktayım, iş başvurularını yaptım ve beklemedeyim. Aynı zamanda memurluk sınavlarına büyük bir yoğunluk içinde hazırlanıyorum, temmuz 2010’da sınava gireceğim, bu sınav geleceğim için çok önemli.

Bunun dışında, şu anda erkek arkadaşımın benimle ilgili olarak evlilik planları var, birde yeni tanıştığım (3 ay) bir arkadaşım benimle evlenmek istiyor, onunla evlenmem için bana ciddi gelecek planlarından bahsederek psikolojik baskı yapıyor, 10 gün içinde anne ve babamla iletişime geçerek beni istemeye geleceğinden bahsediyor, sevgilimle evlenmek istemeyişimi kullanmak istiyor kendi lehine, ama ben evlilik konusunda oldukça çekimserim, bir iş sahibi olduktan sonra evlenmek istiyorum, hayatım bu kadar karışık, kafamda tabi.

Çocukluk arkadaşım Filiz geçen yıl çok güzel bir evlilik yaptı ve bu aralar çocuk yapma planları var. Günlerce üst üste onu rüyamda görüyorum. En ilginci de anlatacağım rüya. Gördüğüm rüya: Benle Filiz, birbirimizle evleniyoruz, düğün salonunda düğünümüz var, ikimizde çok neşeliyiz ve karşılıklı oynuyoruz, fakat onun üzerinde bembeyaz, tertemiz bir gelinlik, benim üzerimde simsiyah ve tertemiz bir gelinlik var, ama benim gelinliğim parlak saten gibi bir cinsi var üstünde de beyaz beyaz gül şeklinde süsleri var.

Dans ediyoruz. Dans ederken o kadar uyumlu dans ediyoruz ki ben Filiz’e hayran kalıyorum ve ona diyorum ki; dans etmesini biliyorsun, güzel dans ediyorsun, bana bakarak çok güzel bir gülüş sergiliyor, sonra fotoğrafçıya gidiyoruz ve fotoğraflarımızı çektiriyoruz birlikte, fotoğrafçıya çok güzel pozlar veriyorum kendime hayran bir şekilde, Filiz’de benimle evlenmekten dolayı çok mutlu, bende onunla. Kafamın böylesine karışık olduğu bir dönemde böyle ilginç bir rüya görmek beni hayrete düşürdü, kafam daha da karıştı hayır mıdır şer midir diye.

Rüyada kendi cinsiyle evlendiğini görmek nasıl yorumlanır?

Görülen bu rüya sizin gerçek hayatınızda iç dünyanızla bir suçluluk duygunuzu veya bir ihanet korkusu yaşadığınızı işaret etmektedir. Bu rüya yaşanan bir şey yüzünden insanlara (büyük ihtimalle karşı cinse) güvenin sarsıldığını ve sonuç alamayacağını bile bile bir şeyle uğraştığını da ifade edebilir. Bu rüyanız alternatif olarak özel isteklerinin yoğun olduğu bir dönem geçirdiğini de gösterebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüya konusu: düğün salonu, düğün, karşılıklı oynamak, bembeyaz gelinlik, tertemiz gelinlik, parlak saten gelinlik, beyaz gül, dans etmek, fotoğrafçıya gitmek, fotograf çektirmek, poz vermek.

“Rüyada Kendi Cinsiyle Evlenmek” için 2 yanıt

Belden Aşağısı Erkek Olan Kadın Görmek
Rüyamda sarı saçlı mavi gözlü bir kadınla beraber oluyordum ama kadının belden aşağısı erkekti bende kızım ne anlama geliyor bu?

Rüyanız gerçek hayatta daha fazla şefkat ihtiyacınızı simgelemekte, kimi korkular ve endişeler taşıdığınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir