Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyada kendi düğününü görmek neye işaret eder?

Rüyada kendi düğününü görmekRüyamda kendi düğünümü gördüm. Yaşım 47 evliyim 2 kız çocuk annesiyim. emekliyim. Rüyada memleketim olan Sivas Kangal’dayım. Kendimi 22 yaşımda olarak gördüm, evimizin önünde büyük bir kalabalık var ve ben gelinlikler içerisinde evlendiğimi görüyorum. Bundan ne anlam çıkarmalıyım?

Rüyada kendi düğününü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız aile köklerine bağlı, muhafazakar, ailesine ve değerlerine duyarlı bir yapıda olduğunuzu ifade etmektedir. Rüyanız aynı zamanda eski günlerinizi özlediğinizi işaret etmektedir.

Rüyada kendi düğününü görmek, bu rüya gören kişinin evli ya da bekar olmasına değişik anlam taşır.
* Halen evli olan birisi geçmişte yaşadığı düğününü görürse bu onun reel hayatında ciddi bir dönüşüm geçirdiğini, büyük bir gelişim içinde olduğunu gösterir.
* Bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler.
* Damatsız veya gelinsiz düğünler, erkek için düğününde gelinin olmadığını ya da gelin için düğünde damadın olmadığını görmek gerçek yaşamda sadakat, uyum sağlama ya da pozitif düşüme konularında bir eksiklik veya bir sorun olduğunu ancak yinede yola devam ettiğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

8 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir