Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyada kendi düğününü görmek neye işaret eder?

Rüyada kendi düğününü görmekRüyamda kendi düğünümü gördüm. Yaşım 47 evliyim 2 kız çocuk annesiyim. emekliyim. Rüyada memleketim olan Sivas Kangal’dayım. Kendimi 22 yaşımda olarak gördüm, evimizin önünde büyük bir kalabalık var ve ben gelinlikler içerisinde evlendiğimi görüyorum. Bundan ne anlam çıkarmalıyım?

Rüyada kendi düğününü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız aile köklerine bağlı, muhafazakar, ailesine ve değerlerine duyarlı bir yapıda olduğunuzu ifade etmektedir. Rüyanız aynı zamanda eski günlerinizi özlediğinizi işaret etmektedir.

Rüyada kendi düğününü görmek, bu rüya gören kişinin evli ya da bekar olmasına değişik anlam taşır.
* Halen evli olan birisi geçmişte yaşadığı düğününü görürse bu onun reel hayatında ciddi bir dönüşüm geçirdiğini, büyük bir gelişim içinde olduğunu gösterir.
* Bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler.
* Damatsız veya gelinsiz düğünler, erkek için düğününde gelinin olmadığını ya da gelin için düğünde damadın olmadığını görmek gerçek yaşamda sadakat, uyum sağlama ya da pozitif düşüme konularında bir eksiklik veya bir sorun olduğunu ancak yinede yola devam ettiğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kendi Düğününü Görmek” için 8 yanıt

rüyamda 2 kez üst üste evlendiğimi gördüm. İnci kolyem ve beyaz gelinlik içinde oluyordum. diğerinde ise yüzük takıp vve gelinlik giydiğimi görüyordum. bu ne demektir? ilginize teşekkür ederim.

Seyda

Gördüğünüz rüya reel yaşamınızda önemli bir gelişim yaşam dönemi içinde olduğunuzu, hayatınızın bazı yönlerini daha iyi anlayıp bu bilgiyle mutluluğunuza mutluluk katacağınızı temsil ederken bu yeni dönemde bolluk, bereket olacağını ve bazı şeylere yeniden başlayacağınızı simgeler.

Rüyamda eltim ve kaynım bizdeydi, eşimin aylığını dalga geçer gibi sorup “5-6 bin tl rahat alıyordur” diyorlardı, bende onlara yemin ederek “1-1.5 arası aldığını” söyledim. Bana inanmıyorlardı, bende elimdeki ekmeği sıkarak yemin ettim, onlarsa dalga geçer gibi evden çekip gittiler. Bunun manası var mı?

Sevgili Davita,
Gördüğün rüya gerçek hayatında önemli bir kişisel dönemi geçirmekte olduğunu gösterirken bu dönemde doğru ile yanlışı, iyi ile kötüyü daha iyi fark etmeye başladığını ancak her şeye rağmen sana yol gösterecek, rehberlik edecek güvendiğin birinin varlığına ihtiyaç duyduğunu ifade etmektedir.

Merhaba bekar genç biriyim bir ilişkimde var. Rüyamda kendi düğünümü gördüm, güzel nezih bir mekanda ama herşey ters gidiyor, saçlarım köt, makyajımı kendim yapmışım, son anda arkadaşıma makyöz çağırmasını rica ediyorum, konuklar gelmiş diye telaşdayım. Gelinliğin içime sinmiyor ama mutsuz değilim, evlendiğim için çok mutlu görünüyordum rüyamda.

Nişanlıyım düğün hazırlıkları yapıyorum, iki gecedir rüyamda kendi dugunumun olmadigini olumsuzluklarla yapilamadigimi goruyorum neye isarettir bu lutfen yardimci olun. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

rüyada kendi düğünümü yapiyorum ama neredeyse az denilecek kadar kimse yok ve düğün yerine geldiğimde gelen misafirler oradan ayrılıyor.

Ruyamda evde dugunum oluyomus ama ickiliymis bi kargasa icinde gelinlik giymisim ama oynamadim ablam benimle ilgilenmiyor yuzume bakmiyordu kuzenimde bindalli giymis onunda dugunuymus ablam onunla ilgileniyordu sadece ben gelinlikle ortalarda geziyodum sadece sonra tanimadigim biri benden icecek istedi ben ona su verdim bu arada evli iki cocuk annesiyim bu ruya ne anlama gelebilir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir