Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kendi Giden Araba Görmek

Rüyada kendi giden araba neye işarettir?

Rüyamda babamın 2 tane arabası var, diğeri aynısının beyaz rengi, ben bir tanesini alıyorum, bizim evin oradan içine tişörtlerimle dolu çanta ve para dolu cüzdanımı atıyorum, nereye gittiğimi bilmeden araba kullanmaya başlıyorum, bizim evin oralarda geçiyor ışıklara geliyorum, sol tarafta bir tabela görüyorum, çok dikkatimi çekiyor sanırım yaptığım sporla ilgili bir tabela, arabadan iki dakika çıkıp tabelaya bakmaya gidiyorum, plakayı da bir kontrol ediyorum, neyse tabelaya bakarken bir yandan “arabayı biri çalar mı acaba, öylece duruyor, kapısı açık” diye korkuyorum.

Etraftan normal arabalar geçmeye devam ediyor, insanlar falan da var, derken bir anda araba kendi kendine gitmeye başlıyor, Mecidiyeköy’den Taksim yoluna doğru ya da fulyaya doğru iniyor, tam hatırlamıyorum, biraz peşinden koşuyorum ama yakalayamıyorum, üzülüyorum baya, arabayı bulmalıyım diyorum polise haber mi versem diyorum, sonra bir kaç yerde arabayı arıyorum bulamıyorum, sonra beraber spor yaptığım yakın arkadaşlarımdan birine diyorum ki “araba kayboldu, param da araba da kaldı” diyorum ama sonra paramın cebimde olduğunu fark ediyorum, cüzdanımın ondan içim rahatlıyor, araba ve tişörtlerim için üzülmeye devam ediyorum.

Sonra akşam oluyor babamla içki içicez, babama arabayı kaybettiğimi söyleyip, söylemediğimi hatırlamıyorum, tekrar söylüyorum fazla kızmıyor, polise haber versek mi ya falan diyorum ama babam gayet sakin davranıyor, rüya böyle karışık ben de anlamadım, yorumlarsanız çok sevinirim. Araba beyaz, çanta mavi (evimde bir tane çantam var onunla aynı çanta, rengi tipi) cüzdanım da kendi cüzdanımla aynı, tişörtlerim de kendi tişörtlerimle aynı. Rüyada kendi giden araba görmek ne demek, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada kendi giden araba görmek açıklaması

Rüyanız oldukça ilginç ve gerçek yaşamda kendi ayaklarının üzerinde durmak ve en önemlisi kendi kararlarını kendiniz vermek istediğinizi simgelemekte, bunun için çaba göstermekte olduğunuzu belirtmektedir.

Ancak gördüğünüz rüya, bu konuda dikkat etmeniz konular, sizi şaşırtacak veya bazen şok edecek durumlar yaşayabileceğinizi, tüm bunlara karşı her zaman büyüklerinizin ( özellikle babanızın ) görüş, düşünce ve en önemlisi tecrübelerine kulak vermeniz gerektiğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kendi Giden Araba Görmek” için bir yanıt

İyi günler. Rüyamda bir kırmızı araba kendiliğinden hareket ediyor, sonra ben direksiyonun başına geçiyorum ama kontrol bende değil. Karşımıza ayrım çıkıyor ya köprünün üstünden ya da köprüye girmeden yanındaki yoldan geçebilirim, tabelalara bakıyorum köprünün üstünde tabelada Paşa yazıyor oraya yöneliyorum. Sonra arabadan iniyorum, vardığım yerde abimler var, doğru yere gelmişim. Sohbet ediyoruz kalkacakken yengem bekle abin seni bırakır diyor. Şimdiden teşekkürler yorumunuz için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir