Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kendi Kendine Giden Minibüse Binmek

Rüyada kendi kendine giden minibüs neye işarettir?

Merhabalar, öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkürler. Rüyamda duran bir minibüsün içindeyim, bir şeyleri kontrol etmek için binmişim ama ne olduğunu tam hatırlamıyorum, yanımda kim olduğunu hatırlamadığım biri daha var (bayan). Sonra minibüs birden kendiliğinden hareket etmeye başlıyor, yokuş aşağı gidiyoruz ve frenler tutmuyor, bir yere çarpıyoruz.

Çarpma sonrası kendime geliyorum, bir koluma minibüste yanımda olan bayan girmiş diğer koluma ise hiç tanımadığım başörtülü bir bayan girmiş yürümeme yardımcı oluyorlar, herhangi bir yara bere vs yok üzerimde. Bir süre bu iki bayanla birlikte yürüdükten sonra başörtülü kadın gülümseyerek ve elimin üstünü sıvazlayarak hiç bir şey demeden sadece çok içten bir tebessüm ederek benden uzaklaşıp gidiyor, diğer kadın ise kolumu bırakıp önümden yürümeye başlıyor ve ben arkasından ona yetişmeye çalışıyorum. Arkasından kadını takip ederken sürekli bana dönüp “hadi neredesin” deyip duruyor ve en sonunda benden çok uzaklaşıyor, yetişmek için nereye gittiğine bakıyorum ve kocaman bir havuzun karşı tarafına geçmiş olduğunu görüyorum.

Havuzun suyu kirli, pis, çamurlu su gibi ve havuzda balinalar var, havuzun tam ortasında yürüme yolu/ köprü gibi bir yol var, balinalar bu köprünün kenarlarına dizilmiş durumdalar ve upuzun köprü boyunca sıra sıra balinalar dizili. Ben bu kadına yetişebilmek için köprünün kenarında demirlerden tutunarak balinaların üstünden atlaya atlaya gitmeye çalışıyorum, sonrasında ise uyanıyorum. Normalde rüyalarımı hatırlamam, sanırım bu yüzden bu rüya ve başörtülü kadın üzerimde çok etki bıraktı, o kadar nur yüzlü biriydi ve şefkatli bakıyordu ki insanın etkilenmemesi mümkün değil. Rüyamı yorumlayabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Rüyada kendi kendine giden minibüse binmek nasıl yorumlanır?

Rüyada minibüs görmek rüya sahibi için sahip olduğu hırs, mücadele ve rekabetçi özelliklerini iyi değerlendirmesi gerektiğini ve bu sayede yaşamın zorluklarını daha kolay yeneceğini anlatır. Minibüse binmek kişinin işiyle ilgili bir gelişmeyi veya yolculuğa çıkılacağını işaret ederken öte yandan da kişinin çok istediği bir şey hakkında Allah’a el açarak ondan yardım istemesi gerektiği işaret edip, temiz bir kalp ile ona dua ederek sorumlulukları yerine getirmesinin şart olduğunu belirtir.

Ancak araca bindiğinden kendiliğinden hareket etmesi yaşamda bazen şok edeci durumlar yaşamamak için her zaman büyüklerin önerilerine, düşüncelerine ve en önemlisi tecrübelerine değer vermek gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyanın bundan sonrası sanki üst paragrafta anlatılanları teyit etmekte; tecrübeli – iyi insanlarla bir olursa huzur yaşayacağını, tersi durumda kötü insanlarla kötülük (kirli, pis, çamurlu su) yaşayacağını anlatmaktadır. Öte yandan rüyada balina görmek sayfasını da incelemek isteyebilirsin.

“Rüyada Kendi Kendine Giden Minibüse Binmek” için bir yanıt

Rüyada frene basmak fakat arabayı durduramamak
Meraba, rüyamda bir aracın icindeyim ve aracin surucusu arkadasim aractan iniyor ve araba kendi kendine hareker edip ilerlemeye basliyor. El frenini cekip arabayi durdurmaya calisiyorum ama araba durmuyor. Arkadasima sesleniyorum arabaya binip durdursun diye ama o da binmek isteyip arabaya binemiyor , elimle bir yandan frene basip durdurmaya calisiyorum ama gene olmuyor. Sizce bu ruya ne anlama geliyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir