Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kendi Kına Gecemi Gördüm

Rüyada kendi kına gecesini görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben rüyamda kendi kına gecemi gördüm. Ama üzerimde açık eflatun bir elbise vardı, etekleri yerlerde geziyordu. İnsanlarla karşılıklı oynuyordum. Sonra karşıma annem geçti ve ben ondan ayrılacağım için çok üzüldüm, boynuna sarılıp ağlamaya başladım. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada kendi kına geceni görmek tabiri

Gördüğünüz rüya iş veya eğitim hayatınızda önemli işler yapmak, başarmak habercisi olup, Bilinçaltınızda büyük hedefleriniz olduğunu, görünen ve görünmeyen ilgi alanlarınız konusunda kendinizi iyi tanımanız gerektiğini işaret etmektedir.

Kendi kına geceni görmek, kına gecesinde kına yakıldığını görmek benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir. Rüyada ağlamak yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak ne anlama gelir sorusunun cevabı üzüntü, korkular ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

“Rüyada Kendi Kına Gecemi Gördüm” için 10 yanıt

Rüyada kına gecesi hazırlığı yapmak hazırlığı yapmak neye işarettir
Rüyamda kına gecem için hazırlıklar yapıyorum (ikramlar pasta, kıyafet seçimi vs).
Bu arada sevgilim geliyor, parmağıma bir yüzük takıyor ve parmağımda daha önce yüzük takmış olduğunu iki tane yüzük olduğunu görüyorum.
Kına gecem güzel bir mekanda eğlenceli müzik ile başlıyor, öylece uyanıyorum. Sevgilimle aramız bu aralar soğuk ve bu rüyanın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler
Kimden: melek
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: kına gecesi, yüzük takmak, ikramlar, pasta, kıyafet seçimi

Melek selam,
Rüyada yüzük takmak, Eğer parmağınıza yüzük takarsanız, bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir.
Rüyada kendi kına gecesini görmek, benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir.

Rüyamda kendi kına gecemde idim. Ama kına yakılmadı üstümde mavi bir elbise vardı. Bütün akrabalar vardı. Annem benim kınama gelmiyordu küsmüştü yani. Rüyanın sonunda geldi öyle uyandım. Neye işaret eder bu?

Rüyamda kendi kina geçeme geç kalıyorum damat yok ailemden kimse yok ve düğünün sonuna geliyorum çok merak ediyorum

Merhaba ben rüyamda amcam yengem amca çocuklarım ve eşleri annem babam birlikte kendi evimdeyim ve benim kına gecem ve ben o akşam çok mutluyum yengemler ceplerinde nekadar para varsa bir küpün içine koyuyorlar neden diye soruyorum addettendir damat ile geline destek olmak için diye sonra babam geliyor sarılıp ağlıyorum ama üstümde kına gecesini andıran bir elbise görmedim sadece çok mutlu bir gün olduğumu tatlı bir heyecan içinde olduğumu en sonda kına gecemin olduğunu kınada yakmadılar ama damat da yoktu zaten nasıl bişeydi anlamadım ama baya etkisi altında kaldım acaba bunun tabiri nedir merak içindeyim

Mrba ben kendi kina gecemi görüyodum evli biriyle evlendiriliyordum nsl desem hiç bişi yolunda gitmiyordu elbisem hazirdeyildi ayakkabilarım kayip oliyodu tam benj evden almaya geliyorladir kina gecesi bittiyodu arkadaşima ben yapamam diyodum evlenemem vaz geçiyodum enteresan bir rüyaydı ..

Rüyamda kınam olacaktı ama ben o gün öğreniyorum gelinlik bulunuyor saçımı makyajımı kendim yapıyorum ortada çeyiz falanda yok damat var ama başka kızla geliyor abla diyorum ben evleniyorum ama çeyizm falan yok baksana saçımı kendim yapıyorum dedim damat başka biriyle gelince uyandım

Rüyamda kına gecem olacaktı hazırlıklar yapılıyordu ben yukarıdan izliyordum ortam kalabaliklasmaya başladı ama damat gelmedi ayrilmisiz.baska bir çifti çıkardılar meydana herkes dağıldı.

Kina gecem varmiş uzerimde de kirmizi bir elbise var. O sirada arkadasimla msjlasiyorum geliyirmsun diye gelecegini soyluyor sonra bindallimi unutmusum o da kırmızı seyma onuda getirebilirmsn gelirken diyorum sen tamam diyorsun.sonra ben seni arıyorum başka bi adam açıyor arkadasmin kaza yaptığını hastanede olduğunu söylüyor ben kınayı gecesini bırakıyorum. senin arkadaşının yanina geliyorum annemle. Kaza yapan arkadasimin kocasi alıyor o getireceek.ancak gelmeden önce teyzemin oğlu işaret parmagi orta parmagi ve yuzuk parmaklarini birlestiriyor opturuyor aslinda kişi esmer eli bembeyazdi ve üç parmaginin ucunda değisik yuzuk vardı.sonra arabaya binip yola çıkıyoruz senin yanına gelmek icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir