Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek

Rüyada kendi mezar taşını görmek neye delalettir?

Rüyamda mezarlıktayım, kendi mezar taşımı görüyorum. Mezar taşımda doğum tarihi 2007 yazıyor, ölüm tarihi yazmıyordu ama ben 92 doğumluyum. Taşın üstünde ufak bir kelime yazıyordu ama o kelimeyi hatırlamıyorum. Mezarlıkta arkadaşlarımla birlikteydim.

Kendi mezarımı görüyorum ama ölmediğimi biliyorum. Mezarlıkta yeni gömülmüş mezarlar var ama mezarlıkta gece duruyorduk hava karanlıktı.

Rüyada kendi mezar taşını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kendi mezarını görmek bu rüya düşmanlarınızın sinsice ve dikkatli bir şekilde sizi izlediğini ve eğer dikkat etmezseniz sizi yok etmek için her şeyi yapacaklarını işaret etmektedir. Rüyanız ayrıca dikkatsizliğiniz durumunda düşmanınızın amacına ulaşacağını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kendi Mezar Taşını Görmek” için 3 yanıt

Selam, ben 27 yaşında bekar bir bayanım, rüyamda mezarlık ziyaretine gidiyorum ve orada boş geniş bir mezar görüyorum, soruyorum “kimin mezarı” diye bana “senin mezarın” diyorlar, yeni kazılmış bir mezar ama kötü görmedim, geniş beyaz krem rengi toprak gördüm. Lütfen ne anlama geliyor, en kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim.

Rüyamda bana mezar kazıldığını gördüm. mezartaşını gördüm yazılarını görmedim . kısa sürdü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir