Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada kendi mezarını görmek

Rüyada kendi mezarını görmek ne demektir

Ana temalar yüksek tepe, düz tepe, mezar, tek mezar, yüksek uçurum

Ben evli, 40 yaşında bir bayanım. ev hanımıyım.

Eşimle bir tartışma yaşadım ve moralim çok bozuktu, gün boyu ağlamıştım. Bir yere uzandım müzik dinliyordum o sırada içim geçmiş, dalmışım ama müziğin sesini de duyabiliyordum.

Neyse rüyam şudur;
Rüyamda yüksek ve düz bir tepede kendi mezarımı görüyorum ama ben mezarımın yanı başındayım.

Ve diyorum ki mezar başında neden kimse yok da bir tek ben varım, ayrıca mezarımın çevresinde de başka mezar yoktu.

Bomboş bir alandı, aşağısı da yüksek bir uçurumdu. Ve anında uyandım, içimde müthiş bir sıkıntıyla. Uyuyup, uyumadığımdan da emin değilim.

Rüyada kendi mezarını görmek neye yorulur

Rüyasında kendi mezarını görmüş olmanız, bu rüya düşmanlarınızın sinsice ve dikkatli bir şekilde sizi izlediğini ve eğer dikkat etmezseniz sizi yok etmek için her şeyi yapacaklarını işaret etmektedir. Rüyanız ayrıca dikkatsizliğiniz durumunda düşmanınızın amacına ulaşacağını ifade eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada kendi mezarını görmek” için 6 yanıt

Rüyada kendi mezarını görmek ne demektir
Rüyamda eşimin ve kendimin mezarı başındaydık, mezar taşlarında ikimizin adı yazıyorduş yorumlarsanız sevinirim.

Hasan merhaba, Rüyanda kendi mezarını görmek, düşmanlarının sinsice ve dikkatli bir şekilde sizi izlediğini ve eğer dikkat etmezseniz sizi yok etmek için her şeyi yapacaklarını işaret eder. Rüyanız ayrıca dikkatsizliğiniz durumunda düşmanınızın amacına ulaşacağını ifade etmektedir.

Rüyada kendi mezarını görmek
Rüyamda karanlık bir yerde oturuyorum, tam önümde 5 tane toprakla örtülmüş mezar var. Birisi benim birisi de rahmetli olan kardeşimin, ben benim olan mezarın üstünde öylece oturuyorum. Sonradan yanıma yabancı biri geliyor sohbet ediyoruz, o diğer 3 mezar da onun yakınlarınınmış, o mezarlardakileri gösteriyor bana, en son yeğeni olduğunu söylüyor, bir mezarın ve o yeğeni ayağa kalkıyor, ölmemiş deyip beraber üçümüz kalkıp otobüs durağına gidiyoruz, orada bitiyor rüya, lütfen açıklayın çok korkuyorum.

Rüyada sevgilinin mezarını görmek
Merhabalar bu gece rüyamda akşam ayrıldığım sevgilimin mezarını ve kendi mezarımı gördüm, üzerlerinde isimlerimiz yazıyordu mezar taşlarında. Sizce bunun anlamı nedir ?

Ayten selam,
Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, kişinin işlediği günahlar ve hatalar yüzünden dolayı vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Mrb ben ruyamda iki erkegin kefene sarildigini gordum ama erkekleri tanimiyorum onlar mezara gomuldukten sonra dualar okuduk mezardan dondukten sonra 10 yaslarinda cok guzel bir kiz cocugu ile ayni kefen icine girmistik ama gozlerimiz acikti yanimda ailem vardi onlarla konusuyordum o kucuk kizda yasadiklarini anlatiyordu acik mezar gordum allaha dualar ediyordum ne olur izin ve r allahim kalkalim yapilacak cok is var yardima ihtiyaci olanlar var diye mezara koydular bizi ama uzerimizi toprakla ortmediler dua falanda etmediler icine bizi koyup cekip gittiler ama biz yasiyoduk kizla konusuyordum tek korkum gece olmasiydi karanliktan cok korkuyorum karisik bi ruyaydi ne anlama geliyo bu gorduklerim soylerseniz cok sevinirim simdiden tsk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir