Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kendi Ölümünü Görmek

Rüyada kendi ölümünü görmek ne demektir?

İyi günler. Bu güne kadar yaptığınız rüya yorumlarınız neredeyse birebir çıktı, son rüyamı yorumlamadınız büyük bir acı var sanırım derken bebeğimi doğmadan kaybettim, şu aralar da yine garip rüyalarım var. Parça parça anımsadığım kadar benim yaşıtım olan fakat 13 yaşında kaybettiğimiz arkadaşım ve ailesi karşıdan bize bakıyor, bizde şuan yanımda olan oğlumla sarılmış onları seyrediyoruz ve oğlumun ne kadar bana benzediğinden söz ediyorlar. Rüyamda ölen arkadaşım dikkatimi çekiyor ve nasıl olur diye korkuyorum.

Yorumlayamadığınız önceki rüyam: İki katlı sadece taştan örülü evde ailecek otururken birden kolon kırılıyor ve ben birinci katta taşların altında kalıyorum . Ölüyorum son nefeste kelimeyi şehadet çekiyorum. Önceki yorumlarınız ve yapacağınız yorum için şimdiden teşekkürler. Figen.

Rüyada kendi ölümünü görmek neye yorumlanır?

Figen merhaba. Kayıtlarımızda önceki rüyanız görünmüyor, ancak burada her iki rüyayı birden cevaplayacağım.

Rüyalarınızda enteresan bir şekilde ortak özellik ölüm, öldüğünü görmek gibi konulardır ve bu umutsuzluk yaşadığınız ya da umutlarınızın azaldığı bir yaşam evresi geçirdiğinizi göstermektedir. Rüyada ölmüş olduğunu görmek, gerçek yaşamınızda dengelerin alt üst olduğunu, yaşamınızdaki öncelikleri karıştığınızı, hedeflerinize ulaşmak için gerekli enerjinizi kaybettiğinizi, bu hedeflere ulaşmanın mümkün olmadığını düşünmeye başladığınızı işaret eder. Buna karşılık gerçek hayatta vefat etmiş olan arkadaşını görmen birinin iyi haberini alacağınıza işaret etmektedir. Çünkü rüyada ölü diri getiri denilmektedir.

İkinci rüyanızda öldüğünü ve kelimeyi şehadet getirdiğini görmek ise en hayırlı rüyalardan biridir ve dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret ederken aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Bakınız Rüyada kelime-i şehadet getirmek sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kendi Ölümünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölümünü görmek
Rüyamda 4 kişiyiz amca oğlum, arkadaşım, ben ve küçük bir çocuk oturuyoruz. Bir şeyler oluyor ama öleceğimizi biliyoruz, küçük çocuğu yanıma alıyorum korumak için ama biz onun arkasına saklanıyoruz.
Neyse bir ışık bizi öldürüyor gözümü bir açıyoruz çok garip bir yerde beraberiz, ben abdest almak istiyorum Allah’ın karşısına böyle çıkmayalım diye gittiğimiz yer 2 katlı bir yermiş. Alta iniyorum lavabo bulabilmek için ama bulamıyorum her yeri arıyorum ama bulamıyorum. Yukarı kata çıkıyorum yerlerde hep bi kırmızı işaretlerle yön belirten yazılar ve beyaz işaretlerle yön belirten 2 kapı var. Sonra uyanıyorum. Şimdiden cevabınız için teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir