Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kendi Ruhunu Görmek

Rüyada kendi ruhunu görmek ne demek?

Merhaba , Ben rüyalarımda son zamanlarda ruh ile ilgili şeyler görüyorum. İlk rüyamda odamın çatısında bir delik açıldı ve ruhum ağzımdan çekildi tam çıkacakken durdu ve geri vücuduma girdi, daha sonra ağlayarak uyandım ve ağlamaya devam ettim.

Başka bir akşam hayatta olan anne ve babamın öldüklerini ve ruhlarını gördüm. Annem ve babam ölmüş, yanımdakiler ruhlarını görüyor ama ben görmüyorum, daha sonra bana da görünüyorlar “evet görüyorum” diyorum ve rüyamda onları görmekten yanımda olmalarından sevinç duyuyorum. Neye yormam gerekiyor ? Teşekkürler. Rüyanın unsurları: ruh, çatıda delik, ruhunun çıktığını, ağlayarak uyanmak, annenin öldüğünü, babanın ölümünü, annenin ruhu, babanın ruhunu görmek.

Rüyada kendi ruhunu görmek yorumu

Merhaba, bu çok önemli rüyayı bize gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Rüyada ruh görmek kendi inanç ve değerlerinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Ruhunun vücudundan ayrıldığını görmek, ruhun vücuttan çıktığını görmek bir iç suçluluk duygusu yaşadığınızı gösterir.

Rüyada annenin öldüğünü, annenin ölmüş olduğunu görmek iki ana mesaj verir. Birinci anlamı anneyi suçlama anlamı verir. Annenizin, bebekliğinizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir. İkinci anlamı yaptığınız hatalardan dolayı büyük bir vicdan azabı çektiğinizi ve annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçladığınızı işaret eder. Rüyada annenin ölümünü görmek önemli bir rüyadır ve bilinç altınızdaki gizli düşüncelerinizi anlatır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız.

Rüyada babanın öldüğünü, babanın ölmüş olduğunu görmek bilinçaltinda babayı suçlama ifadesidir. Dünyaya geldiğiniz andan bu güne kadar babanın sizi yeteri kadar desteklemediği, yanınızda olmadığı veya sizi takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncelerine sahip olduğunuzu ve bu düşüncelerin etkisiyle gelecek korkusu yaşadığınızı ifade eder.

“Rüyada Kendi Ruhunu Görmek” için 12 yanıt

Rüyamda ruhumun rahat bir şekilde vücudumdan çıktığını gördüm, fazla yükselmeden aynı anda hızlı yere çakılarak yere düştüğünü gördüm, bu ne anlama gelir. teşekkür ederim.

Rüyamda bedenimi istediğim zaman terk edebiliyoRdum ilk odamın içindeydim sonra bir takım insanlarla bir dava hakkında görüştük he bide ondan önce okuldaydım gezdim flan okul normalinden büyük 4 katı vardı ayrı biraz irkildim ama korkutucu degildi bedene geri dönmek için kafa üstü atlıyodum ışık patlaması oldu uyandım uykudan nedr bu

İyi günler. Rüyamda sevdiğim adamı gördüm. Bir otobüste ikili koltukta oturuyordu, yanında ondan bi tane daha vardı. İki tane Ferit yanyana oturuyordu yani. Üzerinde krem rengi pantolon ve beyaz gömlek vardı. Otobüs gündüz vakti yol alıyordu ve ben ruhumla onun karşısında dikiliyordum. Birden onun bedenine girdim ve iki Ferit birleşti tek kişi oldu, ben o oldum, o ben oldu. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar, rüyamda ruh olduğumu, uctuğumu, öyle her yere gittiğimi gördüm. Hatta sevgilim varmış onunla görüşüyorum ve bir ara görünmez oluyorum, ne anlama geliyor?

Rüyamda annem babam ve kızkardeşim pikniğe gidiyo. Beni evde bırakıyolar bende mutfaktayken salondan sesler duyuyorum ve içeri girdiğimde bi kadın bi adam hırsz ellerinden televizyonumuz var ve televizyon tamircisiyiz diyolar bende inanmıyorum koşarak dışarı çıkıp yardım edin diye bağırıyorum. Herkes bakıyo ama yarsım etmiyolar adam çıkıyo silahla bana 3–4 kez ayeş ediyo ve ölüyorum. Sonra hayalet olarak eve geliyorum annem babam ağlıyo. Kendimi annem dışında herkese gösteriyorum ama annem daha fazla üzülmesin diye göstermiyorum. Bunun anlamı nedir acaba

Rüyada kendimi ruh olarak gördüm evin içindeydim ve beni kimse görmüyordu bir süre sonra anladımki ben ölmüşüm ve ne zaman gömülcem diye korkuyordum mezara gömüldüğümde yanlız kalacağım diye korkuyordum ağladım

Ruhunu görmek ve korkmak
Ben rüyamda kendi ruhumu gördüm ama şöyle, annemle bir yere gidiyoruz yolda bir direk var ben o direğe tutunup gülümseyerek sallanıyorum, daha sonra gidiyoruz. Ertesi gün yine aynı yere annem abim ben minibüsle gidiyoruz ve o direğin olduğu yerde yine aynı dünkü kıyafetim ve sallanıp gülümsediğim şekilde görüyorum kendimi, annemle abimde görüyor, annemle ben şok oluyoruz korkuyoruz ama ne olduğunu anlamıyoruz. Daha sonra minibüsten inip yürüyoruz ilerde futbol sahası var onun tellerinde de dikkatli bakınca yazı var. Birden helikopter gibi bir şeye binip biraz havalanıyoruz, sonra ben o yazıyı görüp okuyorum, yazıda “ruh, ondan bir şeyler saklandığında, ailesi ona sıkıntıları, yaşadıklarını söylemediğinde iki seçim yapar, ailen mi yoksa ayrı olmak mı, diye, eğer ayrıyı seçersende ruh ayrı olur” ben bu yazıyı görüyorum çok korkuyorum annemlere gösteriyorum ama onlar görmüyorlar, sonra oradan gidiyoruz. Sabah uyanınca çok korkarak uyandım bu rüyanın anlamı nedir acaba?

Nur merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana teması kendi ruhunu görmüş olmandır ve korkmak, şaşırmak, yazılar, konuşmalar rüyayı zenginleştiren tali unsurlardır. Rüyada kendi ruhunu görmek konusu rüyada ruh görmek sayfasında anlatılmıştır.

İyi akşamlar gece rüyamda koltukta oturuyorum, yan koltuğumda da hasta bir kadın ama oturuyor. Rüyamda annem diye zannediyorum karşı koltugumda da 22 yaşlarında bir erkek oturuyor, onuda abim zannediyorum. Rüyamda benim ruhum çıkmış hic hareket etmiyorum, ruhum kendi kendine kapının arkasında konuşuyor ve bu rüya sonlanıyor fakat bu rüya öncesinde ben ahirete girecekken rüya değişiyor, o ruhum bende olmayan rüyayı görüyorum o korkuyla sabah uyanıyorum, çok korkuyorum hala rüyanın etkisindeyim, rüyamın anlamı nedir acaba?

Merhaba rüyamda oturduğum yerde ruhumun bedenimden çıktığını gördüm, sonra kendimi gördüm. Bir gözüm var bir gözüm yok ve uçuyorum, ayaklarımda yok, değişik bir sesle bana “son bir dileğin var mı” diye sordu, bende “sevdiğim adamla konuşmak istediğimi” dedim, aradı onu ama o telefona bakmadı, sonrada o kendim gibi gördüğüm şey “çok geç açsaydı şansını kaybettin” dedi, bende ağlamaya başladım, “on görmeden ölemem yapma” falan diye, o şeyde garip garip konuşup gülüyordu. Sonra uyandım, soğuk ter dökmüştüm hep, lütfen ne anlama geldiğini söyler misiniz ?

Ruyamda kendi ruhumu karşımda kendimi yatakta goruyorum. Ruhum beni oylece yatarken görüyo ve aaa bu benim diyo bende onu duyup onu görüyorum ve aaa bu benim diyecekken sabah ezanı okunuyo veben hocanın sesini duyar duymaz ruhum bedenime giriyor ve birden yataktan fırlayıp uyanıyorum

Merhaba rüyada ciddi bir ameliyat geçirdigimi ameliyat sürerken ruhumun bedenden ayrilip gezdigini ama görünür bir sekilde ruhumun gezdigini gördüm. Sonra sanırım ameliyat başarılı gecmisti. Ne anlama geliyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir