Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kendi Saçını Boyamak

Rüyada kendi saçını boyamak neye çıkar?

Rüyamda kendi saçlarımı boyuyordum ama saçımı yıkadığımda boyadığım yerler rengarenk olmuştu, mavi pembe yeşil kızıl renklerde olmuştu. Bu rüya ne demek?

Rüyada kendi saçını boyamak yorumu

Rüyada saç boyamak kadınlar için güncel yaşamda içinizdeki arzu edilme, çekicilik, cinsel cazibe dileğinizin göstergesi olup daha fazla beğenilmek, arzu edilmek özlemlerin olduğunu gösterir. Saçlarını boyadığında istediği rengi elde edememek veya anormal bir saç rengi görmek uyanık hayatta bir hileyi işaret etmektedir. Gerçek olmayan, yapmacık tavır veya davranış ya da söz ifadesidir.

“Rüyada Kendi Saçını Boyamak” için 9 yanıt

Merhaba, rüyamda saçımın uçlarını soluk yeşile boyayacağımı gördüm. Boyayı hazırlıyor ve karıştırıyordum ama boyamadan uyandım. Bunun anlamı nedir?

Melike selam, gördüğün rüya gerçek hayatında feraha ermek için hayatında bazı değişilikler yapacağını temsil etmektedir.

Merhaba rüyamda saçımın bir tutamını sevdiğim ve hep boyamak istediğim bir renk olan gri rengine boyadım bunun anlamı nedir

Ben yağmur saç tutamlsrımı sprey boyayla yeşil mavi pembeye boyuyordum bunun anlamı ne demek

SLM Ben rüyamda sacimi sariya boyamisim ve saclarami cok uzundu. Birden saclarim dökülmeye baslamis eledikce sacimi sacim avuc avuc döküldü. Anlami nedir bu rüyanin

Rüyamda kendi saçımı boyuyordum. Boyanın rengi açık maviydi. Boyamadan sonra saçın rengi sarı oldu. Bu ne anlama geliyor?

Rüyamda kendi saçlarımı boyuyordum ve boyarken yandı. Sonra suyla söndürdüm. Yorumunu çok merak ediyorum yardımcı olur musunuz??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir