Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İnsan Kurban Edildiğini Görmek

Rüyada insan kurban edildiğini görmek meali nedir?

Rüyamda bir kurban bayramı günü önce ablamların ikisini kurban edilerek gördüm. Vefat eden babam ablamları kesti ve daha sonra çok üzüldü. Sıra bana gelmişti ama o sırada evimizin bahçesinin yandığını gördüm ve rahmetli babama ve anneme haber verdim. Ancak yangın yerine gidene kadar yangın bitmişti. Daha sonra zil çaldı ve Aslıhan adında bir arkadaşım geldi. Aslıhan’a kesileceğimi söyledim ve oda hemen namaz kılmaya başladı. Ben ise en sevdiğim öğretmenime mektup yazıyordum “hakkınızı helal edin sizi çok seviyorum” diye.

Daha sonra ablamların etlerini kavurmuşlardı ve herkes yiyordu ama ben ağzıma süremedim. Birçok kız çocukların kurban edildiğini gördüm. Evet sıra bana gelmişti dışarıda çok kötü yağmur yağıyordu. Ben annemler ile kuzenimle arkadaşımla vedalaştım ve rahmetli babam benim derimi tam yüzecekti uyandım. Rüya detayı: 17 yaşındayım, adım Esra, lisede okuyorum.

Rüyada insan kurban edildiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölmüş anne veya babayı sağ olarak görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Rüyada kurban olduğunu, kurban edildiğini görmek başkalarının yeteneklerinizi ve çabalarınızı takdir etmediğini düşündüğünüzü veya kendinizi cezalandırmak eğiliminde olduğunuzu ifade eder. Rüyada tanıdığınız birinin kurban edildiğini görmek sizin ruhani arayışlar ve aydınlanma için temel, cinsel arzularından vazgeçmeye hazır olduğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada İnsan Kurban Edildiğini Görmek” için 6 yanıt

Merhaba. Rüyada ablamın ve benim kurban olarak kesilmesine karar vermişler ama ben kendim istemiştim, annem haberi duyunca fena oldu, babamda olmaz öyle şey söz verdik diye bize baktı istemiyorum vazgeçtim dedim izin vermediler sonrada atlayarak uyandım. ..

Merhaba.
Ruyamda birtane koyun alıyordum pazardan.
Daha sonra koyunla beraber kıyafet reyonlarında dolaşırken ben bunu Kurban edeceğim diyorum.
Yaşlı bir bayan koyunu kesiyor ve birde ne göreyim gelinim kurban edilmiş.
Tam çene altından kesilmiş ama ölmemiş hala ruyanın etkisindeyim. Yavrum o halde gözümün önünde

Merhaba, ben Çiçek, ogrenciyim, 24 yasindayim, bekarim. Rüyamda kız mı erkek mi emin olmadigim bir cocugun kurban edildigini gordum, cok agliyordum ve cocuk sanki azaları ayrıldıktan sonra bile canlı gibiydi, gozleri kiprikleri cok guzeldi. Simdiden tesekkur ederim.

Rüyanız hakkında açıklama sayfada yer almaktadır. Lütfen bilgileri kendinize göre yorumlayın ve mesajı tespit etmeye çalışın.

Rüyamda akrabamızın oğlu öldü ve diger akrabamızın rüyasına girerek biz kurban edildik demis ne anlama geliyor

Merhabalar ben rüyamda kurban bayraminda insanlarin gonullu kurban oldugunu gordum kasaplar insan kafalarini kesiyordu ve istemeyen kisilere ellemiyordu herkez gonullu oluyordu ama ben gonullu olmuyordum neye yorumlanir tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir