Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kendinden Geçtiğini Görmek

Rüyada kendinden geçmek ne demek?

Merhaba, benim unutamadığım bir rüyam oldu ve çok etkilenmiştim. Öncelikle kendimden bahsedeyim. 26 yaşında yoğun bakım hemşiresiyim ve yeni evlendim sayılır yani şimdilik atama için nikah kıyıldı.

Rüyamda yatmadan önce eşimle tartışmıştık ve rüyamda eşim çalıştığım yoğun bakıma hasta olarak geliyor ve durumu kötü. Ben kendi ellerimle ağlaya ağlaya müdahale ediyorum. Yanında ayrılamıyorum, onu ölmek üzere olarak gördüm ve çok ağladım, bu sırada rüyada kendimden geçmişim, sonrası yok. Bu rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada kendinden geçtiğini görmek tabiri

Rüyada eşini hasta görmek, reel yaşamınızda eşinizin sizinle paylaşmak istediği ancak bazı sebeplerle paylaşamadığı bazı kaygıları ya da korkuları olduğunu simgeler. Bu rüya aynı zamanda eşinizin size çok değer verdiğini de simgeler.

Rüyada kendinden geçmek, kendinden geçtiğini görmek arkadaş ve aile mutluluğu bir çok sevinci belirtir. Alternatif olarak çevrenizdeki birilerini kırdığınız, hayal kırıklığına uğrattığınız ve kırılan kalbi onarmaya çalıştığınızı simgeleyebilir. Bu rüya hakkında çok geniş bilgiyi rüyada kendinden geçmek sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir