Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kendine İftira Atılacağını Görmek

Rüyada kendine iftira atılacağını görmek neye çıkar?

Merhabalar. Rüyamda aylar önce hem bana hem de sevdiğime iftira atarak benimle sevdiğimi ayıran adam bana mesaj atmıştı. Okuyunca başka bir kötü adamla beraber benim üzerime yine iftira atacaklarını anladım. Beni kendi küçük çocuğuna çeşitli kötü ve iğrenç niyetlerle yaklaşmakla suçlayacaklardı.

Bu rüyadan sonraki rüyamda ise bir sağlık ocağındaydım. Birkaç doktor vardı ve hastalarla ilgileniyorlardı. Yatan bir hasta görüyordum. Boş duran İngiliz bir doktor gördüm ve onunla İngilizce muhabbet etmeye başladım. Yumuşak huylu biriydi. Muayene sırası bana geldiğinde ise o İngiliz doktor hariç bütün doktorlar dışarı çıkmıştı. Ben de ondan rica ettim benimle ilgilenmesini, kabul etti. Göğsümde ağrı olduğunu söyledim. İlgilendi, daha sonra da çıktım.

Ve son olarak izninizle şu kısa rüyayı da paylaşmak istiyorum. Ayrıldıktan sonra rüyamda sevdiğim kişi bana mesaj atmıştı. Akrabalarıyla beraber yurt dışından Mersin’e taşınabileceğini, bizi ayıran adamla mücadele etmeyi bırakıp beni terk ettiği için ona o kadar kızıp bağırmasaydım tekrar bir araya gelip evlenebileceğimizi yazmıştı. Benim o kadar tepki vermem gururuna dokunmuş gibiydi. 22 yaşında ve bekarım. Öğrenciyim. Yukarıda bahsettiğim Allah korkusu olmayan adam ve durmak bilmeksizin bize yaptığı kötülükler nedeniyle aylardır yaşamaktan usanmış bir haldeyim. Bu rüyalar da ruh halimi daha da kötüleştiriyor. Bu 3 kısa rüyamı yorumlarsanız çok sevineceğim. Bu arada Mersin şehriyle en ufak bir bağlantım bile yok, neden rüyama girdi hiç bilmiyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Rüyada kendine iftira atılacağını görmek yorumu

Rüyada iftiraya uğrayacağını görmek rüya sahibinin şu anda gerçek hayatında kendisinden kaynaklanmayan bazı sıkıntılar yaşadığını ve bu sıkıntılara yenilerinin ekleneceği kaygısı taşıdığını gösterirken aynı zamanda Allah’a sığınıp, ondan yardım isteyip, sabır ve edeceği dualarla tüm bunları aşacağını gösterir.

Rüyada sağlık ocağına gitmek kişinin reel yaşamında karşısındaki engelleri, zorlukları veya sıkıntıları aşmak, hayallerine kavuşmak için adım attığını ve yakında bunların neticesini alıp, sağlık, sıhhat ve huzur dolu günlere erişeceğine işaret eder. Rüyada muayene olduğunu görmek üzerinizdeki kimi endişelerden ( büyük ihtimalle tıbbı kaygılar ) kurtulmak için adım atmaya karar verdiğinizi ve bu konuda kararlı olduğunuzu, bunlardan kurtulacağınızı temsil eder.

Son rüyanız bir mesaj vermekten ziyade bilinç altının yaptığı bir iç muhasebeyi yansıtmakta ve yaşananların sebebi ile sonuçları arasında bir analiz sonucunu temsil etmektedir.

“Rüyada Kendine İftira Atılacağını Görmek” için bir yanıt

Dun gece rüyamda lise yıllarındayım ve öğretmenler günü bir dukkanin onunde dikili cicekleri topluyorum, adam parasini sonra alacagini soyluyor ve oradan gidiyorum, bol bol yine mavi ve beyaz cicekler, kir cicekleri topluyorum, bir turlu bir ogretmene veremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir