Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kendini Affettirmeye Çalışmak

Rüyada kendini affettirmeye çalışmak ne demek?

Rüyamda ski sevgilim karşımda ağlıyordu, bir şeylere pişmandı. Bende bir şeylerden pişmandım ve bende kendimi affettirmeye çalışıyordum.

Ağlarken gözünün siyahının kücük bir parçası akmış gibiydi, kayma yapıyordu. Ben af diliyordum elini tutup sarılıp ağlarken uyandım. Ne anlama geliyor yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim

Rüyada kendini affettirmeye çalışmak yorumu

Rüyanız hakkında bilgiyi rüyada pişman olduğunu görmek adresinde inceleyebilirsiniz. Oradaki bilgiler ile içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirmelisiniz.

Öte yandan rüyada ağladığını görmek yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak ne anlama gelir sorusunun cevabı üzüntü, korkular ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kendini Affettirmeye Çalışmak” için bir yanıt

Ben sevgilimle yakın zamanda tamamen bitirdim ama hala çok seviyorum. Böylesi daha iyi olur diye bitirmek istedim. Bir ara dönmek istedim ama çocuğu o kadar reddettim ki yüzüm tutmuyor. Her neyse işte bu ayrılma olayından sonra 12 yasindaki kiz kardeşim rüyasında eski sevgilimi gormus, evimizin oraya kadar gelip “Hasret affet” diye bağıriyormus. Bende “bağırma komşular toplanacak” diyerek içeri cagirmisim. En sonunda affetmisim ve kucağına alarak döndürmüş. Sonra işte kardeşim uyanmış. Ama ben gormedim kardeşim gordu sorun orada. Acaba anlamı ne bu rüyanın? onu o kadar çok seviyorum ki ben naptim öyle ya nasıl geri dönucem. Lutfen açıklayıp yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir