Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kendini Asan Birini Görmek

Rüyada kendini asan birini görmek ne demek?

Rüyamda bir anayol kenarındayım bir villa sitesinin içinde dolanırken yolun karşı tarafında hayal meyal birinin ağaca kendini asacağını görüyorum ve emin olamayınca hızla karşıdan karşıya geçip adamın ayaklarından yukarı doğru kaldırıp “yardım edin” diye bağırmaya başlıyorum, etraftan yetişen insanlarla beraber adamı indiriyoruz, ölmüyor neyse ki. Adam oldukça zayıf ve esmer biri.

Ben çok üzülüyorum ve yürümeye başlıyorum, yolun kenarından derken elimdeki telefonum toprağa düşüyor, yerler biraz çamurlu, pek sevmediğim bir erkek ahbabım alıp yerden bana veriyor. Ablası (benim önceden samimi arkadaşımdı dedikodu yaptığını duyunca konuşmamaya başladım) ve 5 yaşlarında kız yeğeninin elini tutup gidiyor. Bende yoluma devam ediyorum, kendimi annemlerin evinin önünde buluyorum.

Kendini asan kişi bizim komşunun yakınıymış güya, teşekkür ediyorlar bana, o sırada uyandım. Biraz film gibi oldu cevaplarsanız sevinirim. Yeşim tarafından 29.03.2013 / 17:27 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kendini asan birini görmek nasıl yorumlanır?

Yeşim Merhaba,

Birinin intihar ettiğini , intihar eden birini görmek kısa sürede bir çok sorunla karşılacaksınız demektir. Ancak intihar etmek isteyen kişiyi kurtarmış olmanız bu sorunları kolayca aşacağınızı göstermektedir.

Komşuyla konuşmak , Rüyada komşu ile konuştuğunu görmek etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığını gösterir. İnsanlarla tartışma yaşayacağınız bir dönem olarak yorumlanır.

Rüyanızın tamamı ele alındığında anılan sorunun başkalarından belki de komşularınızdan kaynaklanacağı söylenebilir.

“Rüyada Kendini Asan Birini Görmek” için 6 yanıt

cok hayret ettim Gizem ruyanizi okuyunca. cunku bende demin ruyamda cok zayif esmer kiz gelinlikte kendini astigini ama bende ayaklarindan yukari kaldirirak kizin bogazindan ipi cikararak kurtardigimi gordum.isin garipi o kizda cok zayif ve esmerdi. tesekkur ederim ruyama cevap buldum galiba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir