Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kendini Asmış Birini Görmek

Rüyada kendini asmış birini görmek nedir?

Merhaba rüyamı size en başından anlatayım, ben evimizin bahçesinde arkadaşla sohbet ediyordum, yanımızda sevgililer ve bahçe duvarının yanına oturmuş bana bakan bir adam vardı, biz böyle konuşmaya devam ettik, arkadaşla kimsenin olmadığı bir yerde konuşmaya karar verdik ve yan bahçeye doğru gidiyorduk ki oradan bir sesin geldiğini duyduk, gittiğimizde bize bakan insanın kendini astığını gördük, ben hemen polisi aramaya çalışıyorum, bahsettiğim sevgililerde geliyor ve polisi aramaya çalışıyoruz.

Adam ölüyor ama kimse onu kurtarmaya çalışmıyor, hiç kimse takmıyor, sonra babam geliyor “adam öldü” diyorum, “boş ver ölsün” diyor, etrafımızdaki insanlarda keza öyle, adam tam ölmeden biz yukarı çıkıyoruz, sonra yoldan bir akrabamız geçiyor, adama ne olduğunu soruyorum daha olayın üstünden 1-2 saat geçmeden adamın gömüldüğünü soruyor ve adamın şair-yazar olduğunu öğreniyorum, öyle perişan bir adam nasıl şair ve yazar diye düşünürken nasıl elime geldiğini bilmiyorum adamın eski fotoğrafını görüyorum ve hak veriyorum.

Bu rüya neyi anlatıyor ve benim şairlik hayatımla bir ilgisi olabilir mi ?

Rüyada kendini asmış birini görmek tabiri

Aslında rüyanız çok derin anlamlar taşımakta.

Birincisi, sizin de yazdığınız gibi, şair yaşamınızda geleceğinizin işareti olabilir, önemsiz, yalnız bir kişilik gibi.

İkincisi ise; Rüyada başka birinin asıldığını, asılan birini görmek, gerçek yaşamda bir değişim işaretidir. Rüyayı gören tüccar ise kazancı artar, çiftçi için iyi mahsul elde etmek, yolcu için hayırlısıyla gideceği yere erişmeyi işaret eder.

“Rüyada Kendini Asmış Birini Görmek” için 2 yanıt

Merhaba rüyamı size unutmadan anlatayım. Öncelikle karanlık bir yerdeydik bi grup arkadaşımla beraberim ve icinden biri de sevgilim. Bir seyden korkuyoruz ve kaçıyoruz. Ne olduğunu bilmiyorum. Sevgilim kocaman vitrin gibi bi camı kırıyor. Bi kere bi yerden bulduğu bi sopa ile vuruyor onun dışında hep eliyle ya da koluyla kırmakta. Canının acıdığını görüyorum farkındayım fakat hiçbir şey diyemiyorum sadece izliyorum. Tam o sırada bi tabureye çıkıp kendini asıyor ve intihar ediyor. Yanıma en yakın ortak arkadaşımız geliyor onu görüp duraksıyor. Arkadaşa ben yaparken gördüm onu diyorum donuk bir şekilde. Sonra neden diye soruyorum. Bilmem diyor. Ağlıyorum neyden mutsuzdu ki diyorum. Cevap alamıyorum. Sonra bir şeyler oluyor ve eve gidiyoruz. Annem bana sarılıyor önce arkadaşlarım taziyeye geliyorlar. Gözyaşlarım kesinlikle durmak bilmiyor. Kız arkadaşlarımdan biri bana sarılırken anne bu gece arkadaşımda kalabilir miyim diye soruyorum ve hayır cevabı alıp daha çok ağlıyorum. Buna ihtiyacım vardı anne neden neden diye sayıklamaya başlıyorum. Sonra arkadaşımın kolları arasindan başımı çekerken pat diye gözlerimi açıp uyandım ağlamaya başladım.

Bi evdeyim kapının orda küçük bi masanın üzerinde bi kaç yemek var onlardan atıştırıyorum sonra bi an da ipe asılmış iki tane oyuncak bebek görüyorum ardından ipe asılmış bi kadın ama o kadın hem çıplak ve arada bi kollarını sallıyo dans eder gibi sonra ben telefonumla videoya alıyorum kadını abim kapıdan içeri giriyo gülerek bebekleri ve kadını gosteriyorum abim gülmeye başlıyo ve uyanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir