Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kendini Erkek Olarak Görmek

Rüyada kendini erkek olarak  görmek neye delalet eder?

Ben 18 yaşında bekar bir genç kızım. Kendimi 3 seferdir rüyada erkek olarak görüyorum ve bir kadına ilgi duyuyorum. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Bunun bir açıklaması var mı? rüyada erkek olduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada kendini erkek olarak görmek neye yorulur?

Sedef Merhaba, rüyanızdan rahatsızlık duymanıza hiç gerek yok, tam aksine sevinmelisiniz. Önemli olan rüyanızı anlayabilmektir. Rüyada kendini erkek olarak görmek rüyayı gören insanın gerçek hayatında yoğun bir şekilde günlük yaşamın rutin düzeninden çıkmak istediğini, büyük bir kişisel gelişim ve değişim ihtiyacı içinde olduğunu simgeler. Rüyada erkek olduğunu görmek işte bu yönde yoğunlaşmış istekleri yansımaktadır. Lütfen sakin kafayla durumunuzu gözden geçirin, bu yorumda verilen bilgilerle birlikte bir tahlil yapınız veya profesyonel destek almayı düşününüz.

“Rüyada Kendini Erkek Olarak Görmek” için 3 yanıt

Merhaba ben rüyamda kendimi bir hapishanede erkek olarak gordum. Bir yaris varmis o hapisanede ve bende o yarisdayim bu arada cok yakisikli bir erkektim ve butun kizlar benimle yarismak istiyordu. Bende en guzel kizi arkama oturtup yarıştim ve kazandim. Bu ruyanin anlamini soylermisiniz?

Bende 17 yaşındayım ve yukarıdakine neredeyse tıpatıp aynı bir rüya gördüm yalnızca ben orta yaşlardaydım ve ilgi duyduğum kız küçüktü yaptığınız yorumu biraz daha açar mısınız lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir