Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kendini Gelinlikle Görmek

Rüyada kendini gelinlikle görmek neye çıkar?

Ben normalde ilk eşimden ayrıldım ve bir yıl önce ikinci evliliğimi yaptım. Evliliğim dört dörtlük olmasa da normal şekilde seyrediyor.

Dün gece rüyamda ilk eşimle evlendiğimde giymiş olduğum gelinliği giydim, bodrum katı eski kömürlük tarzı beton kireçli bir odada idim, dışarıda da düğün dernek var ama benim değil, kız kardeşimin düğünü. Odaya yeşil bir kıyafetle kardeşim girdi. Ben de “bu kardeşimin düğünü, ben böyle dışarı çıkamam” diyorum ve ilk önce gelinliğin kabarıklığını gidermek amacıyla kasnağını söküyorum, fakat aynada kendime bakıp kötü durduğunu (kasnak çıkınca çift parça gelinlikte göbeğim gözüktü, eteğin beli gevşedi) görüyorum, akrabalardan birini çağırıp başka bir elbise istiyorum. O eski odada otururken uyandım. Etkisindeyim hala açıklama yapabilirseniz sevinirim, Rüyada kendini gelinlikle görmek neye işarettir?

Rüyada kendini gelinlikle görmek neye yorulur?

Ayşenur merhaba,

Rüyada kendini gelinlikle görmek, gelinlik giymek, şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Evli bir kadının gelinlik giydiğini görmesi aile yaşamında mutlu bir yeni başlangıca işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gelinlik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Ancak kömürlük tarzı, beton kireçli bir bodrum katta olmanız bilinçaltınızdaki memnuniyet düzeyinizi ifade eder, sezgilerinizi gösterir ki rüyanız şu anda kimi memnuniyetsizlik içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Bakınız rüyada bodrum görmek sayfası.

Rüyanın diğer unsurları sizin ve yakın çevreniz hakkında olumlu, güzel gelişmelere işaret etmektedir.

“Rüyada Kendini Gelinlikle Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bembeyaz gelinlik içinde oturup gülümsüyordum, yanimda da eşim oturuyordu ama onda günlük kıyafet vardı. Gerçekte de suan eşimle ayrı yaşıyoruz o boşanmak istiyor ve özgür yaşıyor. 31, Kadın, Evli, Çalışıyor

Mavi merhaba,
Gördüğünüz rüya hayatınızda hayırlı yönde bir gelişim içinde olduğunuzu, hayatı farklı açılardan görmeye başladığınızı, bazı şeyleri daha doğru anlamaya başladığınızı simgelerken önünüzde sizi sevindirecek, mutlu edecek gelişmeler olduğunu işaret etmektedir. Lütfen gelinlik rüya tabirleri sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir