Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kendini Kefenlenmiş Görmek

Rüyada Kefenlendiğini Görmek Ne Demek?

Rüyamda gece annemle evde oturuyordum. Birden şehrin üstüne bir meteor düştü ve etraf meteor yüzünden gündüz gibi aydınlık oldu.  Çevreye ateş saçıldığını gördüm fakat alevler bizim eve kadar gelemedi. Yine de önümüzde ki çok bina yandı. Sonra bir meteor daha düştü ve bu sefer ciddi bir patlama oldu, her yer sarsıldı ve camdan binaların teker teker patlayıp alev aldığını ve bize yaklaştığını gördüm. Yere yattık ancak alevler bizim binayı da yakıp kül etti. O anda anneme sarılıp dua ediyordum.

Sonra kefenlenip, morg gibi birde yattığımı gördüm, oraya babam geldi “olamaz, kızım ölemez” dedi. Babamı duyuyordum ama sesim çıkmıyordu. Meteor ülkenin Doğu tarafına düşmüştü ben Malatya’dayım ve erkek arkadaşım İstanbul’da olduğundan “o iyidir” diye düşündüm.

Sonra aniden ertesi gün oldu. Ailemle dışarıda otururken kalkıp eve koşmaya başladılar, meğer yeni bir meteormuş. ben erkek arkadaşımı arayıp olanları anlatmak istiyordum ama kefenden çıkamıyordum. Tekrar bir şey düştü ve erkek arkadaşım bir büyük kayanın arkasına saklandı, yanmamak için. Ailemin de öldüğünü düşündüm o an. Sonra korkunç bir müzik sesi geldi ve etrafta herkes sığınıp gözlerini kapamıştı. Ayak sesleri duydum düzenli şekilde ve ben de gözlerimi kapadım. Geçen şeyler başka varlıklardı, gözüm kapalı olsa da biliyordum. Ve ayak sesleri bitince de gözlerimi açmadım. Açarsam beni alacaklarını düşündüm. Artık geleceğimiz olmadığını düşündüm ve sonra uyandım. Öğrenci, 18.

Rüyada Kendini Kefenlenmiş Görmek Tabiri

Rüyada meteor düşmesi  idealist düşünceleri işaret eder, rüyayı gören kişinin bu idealist düşünceleri nedeniyle kısa vadede bazı kayıplar yaşamasına karşılık uzun vadede insanın sürekli kazanacağını gösterir. Meteorun düşmesi sonucu her yerin alev alması, çıkan yangınlar ve sonrasında duyulan patlama aslında sizin düşünceleriniz yüzünden şu anda yaşadığınız sıkıntı, zorluk ve acıları temsil etmektedir.

Rüyada kefenlendiğini veya kendini kefen içinde görmek sanıldığının aksine iyiye işarettir ve rüya sahibinin yaşamdaki kötü gidişe bir dur diyerek, dua ve üstün çaba ile iş yaşamında büyük başarılara imza atacağına delalet eder. Bu konuda kefen rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyanın son bölümü ise yine yaşamadaki idealist düşüncelerinizin yansımasını temsil etmekte, ölüm anında dahi hala sevdiklerinizi düşündüğünüzü anlatmaktadır.

“Rüyada Kendini Kefenlenmiş Görmek” için bir yanıt

Musalla taşında tanımadigim kişiler beni kefenliyordu bende rabbim beni affet günahlarımı affet diye bağırıyordum ruhumun bedenimde nasıl çırpınarak Allahtan af dilediğini yukarıdan izliyordum uyandıktan sonra çok düşündüm her düşündüğümde korkuyorum. Anlamını çok merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir