Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada kendini namaz kılarken görmek

Rüyada kendini namaz kılarken görmek ne demektir?

Merhaba, rüyam şöyle; namaz kılacağım ama etrafımda bazıları bana yeniye göre mi eskiye göre mi kılacağımı soruyorlar ve kendi aralarında konuşuyorlar. Daha sonra kendimi namaz kılarken görüyorum karar almışım ilk rekatı eskiye ikinci rekatını yeniye göre kılıyorum. Eskiyi kılarken etrafımdakı nur az ve kısıtlı fakat yeniye (2. rekat) göre kılınca nur yayılmış etrafıma rahat bir şekilde secde ettiğimi görüyorum. Sonra ayaktayken iki halide görüyorum. biri kısıtlı dar diğeri geniş ve ferah diye tarif edeyim. fahricihan. 18 Mayıs 2012, 20:17

Rüyada kendini namaz kılarken görmek yorumu

Fahricihan Merhaba, rüyada namaz kıldığını görmek Allah’in farzlarından birini yerine getirir. zulmen birisinden aldığı malı veya birisine olan borcu öder. aynı zamanda yaramaz ve çirkin islerden de sakınır anlamını taşır. Rüyanız ise bu işlere birilerinin vesile olacağını ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada kendini namaz kılarken görmek” için 2 yanıt

Rüyada iş yerinde namaz kılmak
Rüyamda iş yerimde namaz kılıyordum ama yanımda bir erkek vardı. Bu kişi benim hoşlandığım ama kısa süre önce evlenen birisidir ve hiç namaz kılabilecek birisi değildir, hatta rüyamda onun namaz kılmasına da şaşırıyorum ama yan tarafımda namaz kıldı. Namazı tamamıyla da bitirdik, bu rüya ne anlama gelmektedir.

Rüyada namaz kılmak, kıldığını görmek en hayırlı rüyalar arasındadır. İş yerinde namaz kılmanız işiniz hakkında iyi gelişmeleri işaret etmekte, yanınızdaki kişi ise belki de onun hakkında hayırlı gelişmeler olacağını ve bunun sizin de sevinmenize sebep olacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir