Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kendini Tavana Asmak

Rüyada kendini tavana asmak neye delalettir?

Annem rüyasında kızının tavanda kendini astığını görmüş fakat kızı ona bakıyormuş ölü değil. İntihar etmek, intihar ettiğini görmek rüya tabiri nedir? yorumlarınız için teşekkürler.

Rüyada kendini tavana asmak yorumu

Öncelikle unutulmaması gereken konu rüyalar gören kişiye göre yorumlanır. Annenizin rüyası kızı hakkında çok güzel mesaj vermektedir. Asılan fakat ölmeyen kişinin hayatta başarılı bir insan olacağına yüksek mevkilere ulaşacağını işaret etmektedir.

Rüyada asıldığını veya asılan bir kisiyi görmek, büyük bir mertebeye ulaşacağına işarettir. Rüyada asılmak, fakirler hakkinda hayra ve gizli seylerin meydana çikmasina zenginler hakkinda ise, fenaliga ve islerinin bozulmasina isaret eder. Rüyada asıldiginda ölmeyip sag kalsa, bir vilayete dindar ve adaletli bir vali olur.

“Rüyada Kendini Tavana Asmak” için 3 yanıt

Rüyamda annemi görüyorum önce kendine zarar vermeye çalışırken yakalıyorum daha sonra ise kendini asmaya çalışırken kucaklayıp indiriyorum sarılıp ağlıyorum ağlayarak uyandım bu rüyadan ne anlama gelir bu rüya.

Rüyamda nenemgilin evinde kendimi tavana astığımı görüyorum ama ölmüyorum, bir nevi ölmekten kurtuluyorum. Daha sonra banyoda annemle oturan iki üç kadın arasında geçen muhabbete şahit oluyorum, bir adamdan bahsediyorlar, kendini banyoda asıp öldüğünden bahsediyorlar, bende tekrar banyoda göstermek amaçlı kendimi asmaya çalışıyorum ama gerçekten ölürüm diyede ipi iyice elimle kavrıyordum ölmekten kurtuluyorum. Ne anlama geliyor bu ayrıca Nenemin evi benim için çok önemli bir yer öyle, bir yerde böyle bir rüya görmem?

Ruyamda kendimi aşmaya çalışıyordum bunu 2 3 kez tekrarladim ama başarılı olamadım bunun ne anlama geliyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir