Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kenef Görmek

Rüyada kenef görmek ne demek?

Herkese merhabalar, dün gece rüyamda sarı altın renginde bir büyük muska gördüm, muskayı içi tertemiz olan bir kenefe attım ve sifonu çektim kenefteki  su geri döndü, benim yüzüme doğru fışkırmaya başladı, muskada tam avuçlarımın içine düştü, besmele çekmeye başladım rüyada, hayırdır inşallah.

Rüyada kenef görmek tabiri

Kenef nedir?: kenef terimi eski yıllarda tuvalet anlamında kullanılan bir kelimedir günümüzde kullanımı hemen hemen kalmamıştır. Rüyada kenef görmek rüya yorumları için lütfen bakınız rüyada tuvalet görmek yorumu.

Rüyanızda ilginç olan muskayı kenefe atmanız ve diğer olaylardır.

Rüyada muska görmeniz, gizemli, mutlu olacağınız çok güzel bir haber alacağınıza işaret eder. Bu haber sonucu rüyayı görenin işleri ve yaşamı yoluna girip, arkasında mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada muska atmak, muskayı denize, dere, göl, nehir gibi bir suya tattığını görmek yaptığınız veya yapacağınız bir işte iyi düşünmek, olayın tüm yönlerini göz önüne almak gerektiğini, iyi diye bildiğiniz bir şeyden başınıza dert alabileceğinizi, durup dururken sıkıntıya gireceğinizi temsil eder. Muskanın geri gelmesi yukarıda anlatılan açıklamayı desteklemektedir.

“Rüyada Kenef Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kenefe ama bayagı büyük kenefe tam düşerken bir yere tutunuyorum, zor zahmet kimse görmeden çıkıyorum, aynı rüyayı ara ara görüyorum, manası nedir acaba? yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir