Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kepçe Görmek

Rüyada kepçe görmek neye işarettir?

İyi günler ben rüyamı size şöyle açıklayayım. Kendi evimin etrafında dolaşıyorum sonra ileride bir kepçenin abimin evine doğru gittiğini görüyorum. Yakınlaşıyorum ve kepçeyi süren diğer abim oldugunu fark ediyorum. Abimin evinin oralarda bir ara sokağa girip bir yeri kazdığını görüyorum. Ben ve arkadaşlarım orada bekliyoruz, sonra kepçe çıkıyor, abim geliyor, ben ve arkadaşlarımla beraber bizde içeri doğru giriyoruz.

Bir mezar eşilmiş kepçe ile ve bir adamın elinde tanımadığım bir kişi, tabi onun elinde bir vefat etmiş bir bebek bulunuyor, son kez öpüyor bebeğini ve mezara yerleştirirken uyanıyorum tam o an. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kepçe görmek tabiri

Rüyada kepçe görmekDeniz selam, Facebook yada başka bir sosyal medyada bir butona tıklayıp sitemizi beğenmek size bu kadar zor geliyor! ama ısrarla bizden rüya tabiri talep etmeye devam ediyorsunuz, ne diyeyim? Allah her şeyi gönlünüze göre versin? anlamakta gerçekten zorlanıyorum biz toplum olarak bu kadar mı değiştik, bu kadar mı bedavacılığa alıştık? Rüyanız önemli olduğu için silmiyor, cevaplıyorum.

Rüyada ağabeyi görmek gerçek hayatta bazı endişeler yaşadığınızı, korunmaya, güvenmeye ve kendini güvende hissetmek istediğiniz manası taşırken aynı zamanda koruma altında olduğunuzu simgeler.

Rüyada kepçe görmek aileniz içinde, varsa çocuklarınız hakkında sevinç ve büyük bir gurur kaynağı olacak gelişme anlamına gelir. Rüyada kepçe kullanmak, kepçe kullandığını görmek aileniz için hayırlı gelişmelere sebep olacak bir adım atacağınıza işaret eder.

Rüyada mezar görmek insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezar görmek, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder. Rüyada mezar görülmesi aynı zamanda gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada mezar görmenin derin çözümlemesi ise aslında yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurmak arayışını temsil etmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir