Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kepek Görmek

Rüyada kepek görmek neye delalet eder?

Rüyamda saçlarım fena halde kepek yapmıştı, annem “saçlarına bakamıyorsun” diyerek saçımı kesmek istediğini söyledi, ben de az kesmesi koşuluyla izin verdim. Ama biçimsiz kestiği için fazla kesmek zorunda kaldı. Ben çok üzüldüm rüyamda ağladım. Sonra aynaya baktım, saçlarım kötü gözüküyordu normalde düz olduğu halde dalgalı duruyordu. Elimle düzeltmeye çalıştım. Daha sonra fark ettim ki saçlarım gerçek halinden bile daha düz duruyor ve çok güzel olmuş. Acaba biri bunu yorumlayabilir mi?

Rüyada kepek görmek yorumu

Rüyada kepek görmek üzerinizdeki kötü enerji, negatif enerjiyi gösterir. Rüyada saç kepeği görülmesi aynı zamanda rüyayı gören kişinin stres veya baskı altında olduğunu da gösterebilir. Kafanızda kepek, saçlarınızda kepek varsa herhangi bir mevcut sorunun halledilmesi için farklı çözüm yolları aramanız gerektiğini ifade eder. Omuzlara kepek dökülmesi kendinize duyduğunuz saygı eksikliğini gösterir.

Saçlarında kepek var diye saçlarını kesmek veya saçını kestirdiğini görmek üzerinizdeki kötü enerjiden kurtulmak için hatalı bir şeyler denediğini temsil eder. Bu konuda geniş bilgi saç rüya tabiri sayfasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir