Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kereste Görmek

Rüyada kereste görmek neye delalet eder?

Ben dün gece çok kötü bir rüya gördüm, hayırdır inşallah, internette anlamını bulamadım size yazıyorum, lütfen acil cevap verin, çok korktum çünkü. Rüyamda 6 yaşındaki küçük kardeşim kaybolmuş, bütün mahalle kardeşimi arıyoruz. Biliyorum ki ortalık çok kötü, başına bir şey gelmiş olmasından müthiş korkuyorum. saatlerce arıyoruz, polise haber veriyoruz ama sonuç yok. Gecenin ilerleyen saatlerinde arayanlardan birinin “onun bulduk” diye bağırmasını duyup, oraya koşuyoruz.

Kardeşim yakınımızdaki bir bina inşaatına girmiş ve oradaki bir kereste yığını kardeşimin üzerinde yıkılmış. Onu bulanlar biz oraya koşana kadar keresteleri üzerinden almışlar, kardeşimi orada yatarken görünce öldü diye haykırarak ağlamaya başlamışım ve orada bayılmışım. Sonra gözümü hastanede açıyorum, küçük kardeşimle aynı odada yan yana yataklarda yatıyoruz, neyse ki kardeşim ölmemiş sadece baygınmış. Uyandığımda bunun bir rüya olduğunu görünce Allah’a şükrettim. Ama çok kötü etkilenmiştim. Bu ne demektir?

Rüyada kereste görmek yorumu?

Rüyada kereste görmekZeynep selam, görmüş olduğun gerçekten kişiyi olumsuz etkileyebilecek ve gerçek hayatta karşılaşılması çok muhtemel bir rüya. Allah kimsenin başına vermesin ve lütfen gerçek yaşamda çocuklarımıza ve kardeşlerimize iyi sahip çıkalım, onları kesinlikle yalnız bırakmayalım. Bu rüya gerçek hayatında kardeşini ne kadar sevdiğini ve onu merak ettiğini gösterirken eğer onu bazı zamanlar yalnız bırakmak veya onunla yeteri kadar vakit geçirememek yüzünden yaşadığın vicdan azabının yansıması olabilir.

Rüyada kereste görmek aileniz veya kendiniz için bir güvenlik ihlali, bir barınma sorunu hakkında dikkatli olmanızı ifade eder. Bu rüya alternatif olarak ev almak, ev sahibi olmak anlamına gelebilir.

Rüyada inşaat odunu, kalas, kiriş, lata, marangozluk odunu, mertek görmekte benzer anlamlar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir