Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kerpiç Ev Görmek

Rüyada kerpiç ev görmek neye işaret eder?

Bizim memleketimizde eski bir kerpiç evimiz var, rüyamda orayı gördüm. Şu anda o evde kimse oturmuyor. Babam vefat edeli 22 yıl oldu. Babam, abim ben ve küçük erkek kardeşim, Bababm abim ben memleketdeki evi kiraya vermek istiyoruz. Tanıdığımız bir adam tutmak istiyor adama evi gösteriyoruz. Bu arada evi gösterirken yağmur yağıyor. Yağmur suları bulunduğumuz odanın üstünden akmaya başlıyor. O odaya yağmur suları giriyor üst çatıdan adam tutmak istemiyor ben babam ve abime neden tavanı yaptırmıyorsunuz diye az kızıyorum.

Sonra ben o odadan çıkıyor karşı odaya gidiyorum kapıyı açıyorum. O odada küçük erkek kardeşim yatak da uyuyor odanın içine çok güzel güneş ışığı giriyor çok aydınlık oluyor.O odada hava çok güzel oda aydınlık kardeşim mışıl mışıl uyuyor. Diğer oda ise hafif karanlık yağmur içeri giriyor.Bu ne demektir ne anlama gelir bana yorumlar yardımcı olursanız sevinirim.(Babam vefat etti. Kardeşlerim şükür yaşıyor. İkisi de evli) Saygılarımla iyi günler dilerim

Rüyada kerpiç ev görmek neye yorulur?

Rüyada kerpiç ev görmekRüyada kerpiç ev görmek, kerpiçten yapılmış ev görülmesi, gizlilik eksikliği gösterir. Özel bilgilerinizin başkalarının eline geçtiğini veya geçmesinden korktuğunuzu simgeler.

Rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Rüyada evini kiraya vermek, evini kiraya verdiğini görmek değişim ihtiyacını simgeler. Bu değişim daha iyi yaşam standardına kavuşmak, farklı bir mekanda yaşama isteği olabilir. Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Rüyada Güneş görmek Zenginliğin ve mutluluğun simgesidir. Güneşin battığını izlemek bir takım kararlar almadan önce iyice düşünmelisiniz manasındadır. Güneşin doğudan doğması Boşandığı eşini tekrar almak anlamını taşır. Güneşin yerden doğması hariçten mutluluk haberidir. Güneş ile konuşmak Şan şöhret başarı ile ilerlemek ifadesidir. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Kerpiç Ev Görmek” için 2 yanıt

Aylar önce rüyamda rahmetli dedemi gördüm. eski evimizdeydik. Aile dostumuz bize misafir gelmiş, arabada konuşuyorlar oglu için bana talip. dedem zaten onları çok seviyor. Yukarı çıktılar yediler içtiler. Çok sevinçliydi. Ben de o aralar onun oğluyla yazışıyordum ama bilinmedik bir sebepten çıktı gitti. ama yazıştığımız süreçte görmüştüm rüyayı.hatta benden bir kaç gün sora anaannem görmüşdü. Tıpkı benim rüyam gibi. Bize yine o insan benim için gelmiş ve dedem çok sevinçli. bu işe razı. Lütfen yorumlarsanız sevinirim. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci

Gülcan merhaba, Görmüş olduğun rüya, gerçek hayatında bazı şeyleri danışabileceğin ve güvenebileceğin birilerne ihtiyaç duyduğunu ve bu şekilde tedbirli ve akıllı davranmaya devam etiğin sürece başarı ve mutluluğun seni beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir