Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kervan Görmek

Rüyada kervan görmek neye delalettir?

Rüyada bir kervanın içindeyim, kervanda gerçek hayatta beni beğenen bir adamda var ve bana rüyamda bir zarf gibi bir şey veriyor, içini açtığımda Kuran yazılarını görüyorum, bunlar ne anlama geliyor çok merak ettim.

Rüyada kervan görmek yorumu

Rüyada kervan görmek misafir anlamına gelir. Rüyayı gören kişiye uzak bir yerlerden kalabalık bir misafir geleceğine rivayet edilir. Rüyada kervanda olmak veya bir kervana katılmak rüyayı gören kişinin kendisine veya sevdikleri için faydalı olacak ve onları mutlu edecek bazı şeylere kulak tıkadığını ve bir türlü onları görmek ve anlamak istemediğini temsil eder. Yani bu rüya, rüya sahibini mutlu olmak yerine mutsuz olmayı seçtiğini anlatır.

Kervanda gördüğünüz ve gerçek hayatta size ilgi duyan adam ise sizin uzun bir süredir beklediğiniz ve gerçekleşmesi için pek çok kez dua ettiğiniz hayalinizdeki hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağınıza ve güzel bir ilişkiye başlayacağınıza delalet etmektedir. Rüyada görülen zarf hayattaki çabalar ve harcanan vaki, dökülen alın teri sonucu olarak hayallerinize kavuşacağınıza işaret ederken zarfın içini açtığınızda gördüğünüz Kuran yazıları ise kaza ve belalardan uzak kalacağına, korku ve endişelerden kurtulacağına, hayırlı gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyada alay, burhana, dizi, filo, kafile, katar, kortej, sıra görmekte benzer manalar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir