Rüyada keser görmek

Rüyada keser görmek neye delalet eder?

Rüyada keser görmekRüyamda eski sevgilimi gördüm, sevgilisinden ayrılıp, gelip benim omzumda ağlıyor ve “bu kız yüzünden hayatım mahvoldu, hayatımın düzeni bozuldu” diyordu, bende eski sevgilimin göz yaşlarını siliyor”üzülme, her şey düzelecek, her şeyi yeniden kurabiliriz” diyordum. Tam o sırada ayrıldığı sevgilisi büyük bir öfkeyle yanımıza gelip hışımla saçlarımdan yapışıp beni yerlerde sürüklemeye ve küfürler etmeye başladı. Yerlerde her yerim kan revan içinde kalmıştı ve canım çok yanıyordu. Ben kurtulmak için çaba sarf ettikçe bana tekmeler atıyordu. Sonunda yerde bir keser gördüm ilişti, keseri aldım ve kızın bacaklarına, kollarına tüm gücümle vurmaya başladım. Bu sefer yere düşme vakti ona gelmişti. Kendimi kaybetmiştim ve keseri tüm gücümle neresine denk gelirse vuruyordum. Kızın her yerinden kan fışkırıyordu, hareketsiz kalınca “eyvah ben ne yaptım” dedim. Galiba kız ölmüştü ve garip olan ise eski sevgilim kavganın hiç bir yerinde müdahale etmemiş, öyle seyretmişti. Bu nasıl yorumlanır? 25, kadın, bekar, satış temsilcisi olarak çalışıyorum.

Rüyada keser görmek yorumu

Didem selam, gördüğün rüya iki ana mesaj taşımakta, yaşadığın iç muhasebe ve içindeki büyük öfke. Eski sevgilini görmen yaşadığın pişmanlığı, iç muhasebeyi temsil ederken eski sevgilinin sevgilisiyle kavga etmen ve kavgada geçen olaylar aslında gerçek hayatında seni oldukça öfkelendiren adeta bir öfke nöbeti yaşatan durumla karşı karşıya olduğunu ifade etmektedir. Burada keser önemli bir anlam taşımaktadır, çünkü eline alarak kıza vurduğun şey bir sopa, bir metal vs de olabilirdi.

Rüyada keser görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı bir mücadelenin istediği yönde, çıkarlarına uygun olarak sonuçlanacağına delalet eder. Rüyada keser kullanmak ya da keser kullandığını görmek gerçek yaşamda üzerinde uğraştığınız işi başarı ile tamamlamak için gerekli şartlara, yeteneğe ve güce sahip olduğunuzu simgeler.

Bu olaylar sırasında sevgilinin kavgaya karışmaması veya sizi ayırmaması ise girdiğiniz mücadele kendi başınıza bunu kazanacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada keser görmek” hakkında 1 yorum

  1. Selamin aleykum, ilk önce bu güzel hizmet için size teşekkür ederim, ben ruyamda dukkandaydim et kesiyordum ama keserle eti kesiyordum, birden keser elimden kaydi koluma saplandi bu ruyanin anlami nedir? 34, Erkek, Bosanmis, Kasap.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir