Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Keşif Görmek

Rüyada keşif yapmak ne demek?

Rüyamda çok şiddetli bir rüzgar çıkıyordu, ben o sırada tanıdıklarımla düz bir arazideyim, yakınımızda deniz filan var sanki keşfe çıkmışız. Bir anda çıkan fırtınadan dolayı havalanmaya başlıyorum ama yalnızca ben, yükseklere dağların üzerinde uçuyorum ve o hızla bir tepeden geçerken bir tanıdığımı görüyorum.

Başta benim yanımda olmayan ve onu görünce nasıl oluyorsa hiç duramayacağımı düşünürken birden onun yanında duruyorum ve biraz konuşuyoruz, sonra ben aşağı bizimkilerin yanına iniyorum, sanırım tepeden aşağı bırakıyorum kendimi, uçmanın verdiği öz güvenle ve indiğimde bizimkilere uçtuğumu anlatıyorum. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada bir şeyi keşfetmek tabiri

Merve merhaba, görmüş olduğu rüyanın temel olarak iki ana temel unsuru var; keşif yapmak ve rüyada uçmak.

Rüyada şiddetli rüzgar çıktığını görmek, hayat tarzınızı değiştireceğine işaret ederken esen şiddetli rüzgar aynı zamanda bu değişimin yakında gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada keşif görmek size yaşamınızda veya kişisel gelişiminizde bir döneme girdiğinizi gösterir. Rüyada bir şeyi keşfetmek, rüya sahibi kişinin meraklı ve çalışkan karakteri ile her işinde başarılı olacağını, konusunda bir numara olacağını, işini severek ve kusursuz yapması, çalışkanlığı ve göstereceği sabır ile verdiği emeğin karşılığını alıp, hak ettiği yere geleceğine delalet eder. Rüyada keşif yapmak, keşif yaptığını görmek aynı zamanda rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağını, hayat yolunun başarılı ve hayırlı geçeceğine delalet eder.

Rüyada uçmak bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin açık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Rüyada uçan rüya sahibi bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir