Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kesik El Görmek

Rüyada kesik el görmek ne demektir?

Rüyada kesik el görmekRüyamda dev bir makinenin altında kaldım ve tam öleceğim diye düşünürken bir gizlenecek yer buldum. Oradan çıktığımda sağ elimin bilekten kesilmiş, kopmuş olduğunu gördüm. Daha sonra elimi dikiyorlar ve anında elim hareket ediyor ama yara izleri hala vardı. Çok korkunçtu, bu ne demek acaba?

Rüyada elinin kesildiğini görmek yorumu

Rüyada kesik el, kesilmiş el görmek bu rüya sizin düşünce, duygu ve fikirlerinizi karşı tarafa aktaramadığını veya diğer insanların sizi anlamakta zorluk çektiğini anlatır. Rüyada elinin kesik olduğunu görmek, ellerinin bilekten kesilmiş halde veya kendinizi elsiz olduğunu görmek, sizin kaderine küsmüş ve yalnızlık duygularına kapıldığınızı ifade eder. Rüyada el konusunda daha fazla açıklamayı el rüya yorumu sayfasında okuyabilirsiniz.

 

“Rüyada Kesik El Görmek” için 5 yanıt

selam dün gece rüyamda çiçek saksısında kesik el buldum ne anlamada geldiğini merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim canlı çiçek hediye edilmişti saksının içinde kesik el buldum

rüyamda kolumun üzerine yatmışım kalktığımda bileğimden kopmuştu elim. Ne kan gördüm ne de acı hissettim. Sizce anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir