Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kesilmiş Ayak Bileği Görmek

Rüyada ayak bileğinin kesildiğini görmek nedir?

Merhaba, ben 29 yaşındayım, bekarım. Dün akşam rüyamda sağ ayak bileğimi sarılmış gördüm, kesilmiş ya da kopmuş sanırım, takma ayak takmışlar, ama sadece bileğimden aşağısı sarılıydı. Çok üzüldüm neden böyle oldu diye, sakat kaldım diye, ailem yanımda destek oluyorlardı. Takma ayak taktım, oda battı ve ayağım kanamaya başladı. Annem bir kova getirdi, kanı buraya akıt, eve akmasın sonra, yıka sar dedi, kesilen yer kanadı, çok korktum, uyandığımda sağlıklıyım diye çok şükür ettim. Ne olur bana yardımcı olun bir anlamı var mı sizce, teşekkür ederim ilginize.

Rüya temaları ayak bileği, kesilmiş ayak, kopmuş ayak, takma ayak, sarılı ayak bileği, ayağının kanadığını, kanama

Rüyada kesilmiş ayak bileği görmenin yorumu

Gördüğünüz rüya ağrılı bir hastalığa işaret edebilir. Şu anda bir ağrınız varsa iyileştirmek için dikkatli olmalı, sağlığınız yerindeyse bunu muhafaza etmek için gayret göstermelisiniz şeklinde yorumlanabilir. Yani kötü bir mesaj vermemektedir.

“Rüyada Kesilmiş Ayak Bileği Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda sevdigim çocugun ellerinin ve ayaklarının kesilmiş olduğunu gördüm, boyu kısalmıştı ve yüzünün bir tarafı mosmor olmuştu. Gerçek gibiydi, çok korktum, bu ne anlama geliyor?

Merhaba ben henüz 14 yaşındayım. Rüyamda kız kardeşimin ayak bileklerini kesiyorlardı. Ve beni zorla oradan götürmeye çalışıyorlardı. Bu sırada kardeşim bana “abla ben henüz çok küçüğüm yürümek istiyorum” diye ağlayarak sürünüyordu. Sonra ben adamlardan kurtulup kardeşimi hastaneye götürüyordum. Ve bir hemşire elindeki dosyayı bana verip ” kardeşin asla yürüyemeyecek” dedi. Kalktığımda kardeşim iyiydi. Bana yardımcı olur musunuz? Lütfen.

Damla selam, görmüş olduğun rüya kardeşin veya ailen hakkında bazı endişeler yaşadığını gösterirken ayakta kalmak, hedeflerine ilerlemek, sorunlarla mücadele etmek konusunda bazı yetersizlik duyguları yaşamaya başlamana sebep olan gelişmeler olduğunu ifade etmektedir.
Eğer böyle endişelerin varsa bunları mutlaka anne ve baban ile paylaşmalısın.

merhaba ben rüyamda derin bir göl gibi biryerde yüzüyordum su rengi çok bulanıktı ailemde vardı. küçük yiğenimde benimle yüzüyordu babam onu getirmem için sesleniyor. bende yüzerek yiğenimi babama doğru götürğyorum. babam bi an da bağırmaya başlıyor bu taraftan gelme sakın yere basma seni içine çekecek su diye bende çok anlamayark yüzmeye devam ediyorum babama yiğenimi verirken babam sakın basma yere nur diyor. o sırada farketmeden gölün dibine doğru sol ayagım giriyor beni çıkarıyorlar vs. sol bilegimden aşağası ayağımı kesmek zorunda kalıyorlar. çok ağlıyorum takma bir ayak takıyorum onda da yere sürüyerek yürüyorum. işe geldiğim gün herkes ağlıyor. ve bununla beraberde bir yakınım ölüyor. sabah uyandığımda da etkisinde kaldım elim ayağım buz kesti ve sanki bi an yataktan kalkınca ayağımın üstüne basamadım. yorumunuzu alabilir miyim? teşekkürler..

Merhabalar bugün rüyamda kız kardeşimin sağ ayak bileği kesikti sargıya almışlardî bileğini sol ise kesik değil sargılamışlardı dizine kadar çok üzüldüm bunun tabiri nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir