Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kurban Kesim Yeri Görmek

Rüyada kurban kesim yeri görmek ne demek?

Selam. Rüyamda bir kurban kesim yerinde büyükbaş bir kurbanın ipini oturduğum yerden tutuyordum, birden kurbanlık hareket etti ve üzerime yavaşça yattı, bende babama bağırdım “kurtarın” diye, oda sakin bir sesle “şimdi belli olacak” dedi ve bütün ağırlığını üzerimde resmen hissettim ve nefesim kesilmeden önce uyandım, kollarım uyuşmuştu, şu anda size zor yazıyorum tüm olanları. Teşekkürler, 37 yaşında evli erkeğim.

Rüyada kurban kesim yeri görmek tabiri

Rüyanız uyanık hayattaki barınma – beslenme – güven – ait olma gibi temel hayat endişelerinin sizi oldukça sıkıştırdığını temsil etmektedir. Bu tür rüyalar özellikle yüksek güvenlik ihtiyacınızın olduğu durumlarda, düşük benlik saygısı ( kendine güven ) yaşadığınız dönemlerde daha çok görülür. Bu dönemlere örnek olarak işini kaybetme korkusu veya işten çıkarılma, çocuk kaybetme, değer verdiği birinin vefatı gibi durumlar gösterilebilir.

Rüyada kurban kesim yeri görmek insana ölümü hatırlatır ve ahireti unutmamak gerektiğini temsil eder. Bu rüya aynı zamanda rahatsız edici bazı hastalıkları veya durumları gereksiz yere kafanıza taktığınızı ifade eder.

Rüyada kesim yerinde olduğunu görmek kişinin farkında olmadan işlediği günahlar konusunda daha dikkatli davranması gerektiğini, ister bilerek isterse bilmeden işleyeceği her günahın bir cezası olduğunu söyler. Kişinin iç güdüsel olarak bazı inkarlar içinde olduğunu işaret edebilir. Rüyada kesim yerine gitmek insan, hayvan, bitki veya çevreye karşı bir bir kötü iş yaptığınızı simgeler.

“Rüyada Kurban Kesim Yeri Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda annem ben ablam ile birlikte kurban pazarı gibi bir yere gittik ama kurban yerine herkes at kesiyordu. Bizde bir kaç karpuz satın aldık, o karpuzun üst kısmını kestigimzde karpuzun içinde siyah yeni doğmuş bir at yavrusu gördüm, bu ne demek? lütfen ruyami yorumlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir