Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Keşiş Görmek

Rüyada keşiş görmek neye delalettir?

Rüyamda topraktan bir duvar önünde duruyordum, duvarda düz yukarı çıkan bir kabarıklık vardı, tutunarak yukarı çıktım ve tam elimle yukarı kırılan yerini tutup çıkacakken birden tuttuğum yer bir yılanın boynu oldu ve tırmanarak çıktığım çıkıntı meğer bir yılan imiş, sonra ağzını açıp beni ısırmaya çalışıyordu fakat bu sırada birdenbire bir keşiş ortaya çıktı elindeki sopa ile yılana dokundu yılan beni bırakıp gerisin geriye duvarın arkasına gitti. Bende hiç korku filan yoktu bende, hatta renkleri siyah ve ara ara kırmızı halkaları olan büyük bir yılandı ve ben o anda ne kadar güzel renkleri var diye içimden geçiriyordum, bunun anlamı nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada keşiş görmek yorumu

Servet selam, gördüğün duvar aslında hedeflerine giden yolda bazı engeller ve zorluklar olduğunu gösterir, bunları aştığında bir çok gayrimenkul sahibi olmaya, saygın bir insan olarak çevrenin beğenisini kazanmaya rivayet edilir.

Rüyada görülen yılan kişinin gerçek yaşamında içinde bulunduğu gizli korku ve endişelere, ihanet veya düşmanlığa, gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.  Yılan kafası ise dikkatli olunmasını gerektiren durum olduğunu gösterir.

Rüyada keşiş görmek yalnızlığı simgeler, tek başına, yalnız kalma ihtiyacını simgelerken kişinin günlük yaşamında diğer insanlardan kendini uzak tutmak istediğini, onlarla arasına mesafe koymak istediğini temsil eder.

Rüyanın sonunda keşişin sopası ile yılanı uzaklaştırması aslında sizin bir süre kafanızı dinleyip, rahatladığında işlerin yoluna gireceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir