Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Keşkek Görmek

Rüyada keşkek neye işarettir?

Rüyalarımda sürekli sevdiğim kişinin en yakın arkadaşını görüyorum. Ve sürekli onunla konuşuyorum. En son rüyamda beni durdurup telefon numaramı istedi ve ona keşkek pişirmemi istedi (ne alakaysa!). Bende ona numaramı vermiştim. Bu ne anlama geliyor? 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada keşkek görmek tabiri

Damla merhaba. Gerçek sevgi, sevmek, sevilmek (flört anlamında) için yaşın çok küçük. Senin derslerinle ilgilenmen, geleceğine odaklanman lazım. Bu yaşta bu konuları kafana takarsan lise bittiğinde işsizler ordusuna katılıp, bol bol bu konuları düşünebilirsin. Lütfen bunları iyi düşün.

Rüyada keşkek görmek yani yarma buğday ve etten yapılan yöresel yemek görmek hayalinizdeki başarıya ulaşmak için bugünden bazı önlemler almanız gerektiğini işaret eder. Rüyada keşkek yapmak, keşkek pişirmek, keşkek yaptığını, keşkek pişirdiğini görmek mükemmele ulaşma yolunda kendinizden kimi endişeleriniz olduğunu, mükemmeli ararken iyiden olma riski taşıdığınızı simgeler. Rüyada keşkek yemek, keşkek yediğini görmek hayatınızda dengeleri yeniden sağladığınızı, huzura kavuştuğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir