Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Keski Görmek

Rüyada keski görmek neye işaret eder?

Günaydın. Rüyam şu; ben boş bir evin bodrumundan yavru köpek sesi geldiğini duyuyorum, köpek yavrusu adeta inliyor, ağlıyor. Eve sesleniyorum ama kimse yok, ev terk edilmiş, bir keski ve çekiç buluyorum, evin duvarını delip içeri giriyorum, bodrum kata gidiyorum, orada kahverengi-siyah bir yavru köpek var ama bağlı bir yere, sanki günlerdir aç kalmış gibi çok zayıflamış. Ben tam yanına yaklaştığımda üstüme atlıyor ama bana yetişemiyor, kızıyorum ve içimden “ben sana yardım etmek için duvar deldim geldim sen yapıyorsun” diye.

Sonra onu bu hale bir insanın getirdiğini düşünüp hayvana acıyorum ancak duvar dibine sıkışıyorum, köpek karşıdan defalarca üstüme atlıyor ben kendimi çekiyorum ancak sıkıştığım yerden de çıkamıyorum, en sonunda tekrar saldırdı ve kazağımı yırttı o anda uyandım. Bu neye neye işarettir?

Rüyada keski görmek yorumu

Ayhan selam, öncelikle köpek rüya tabiri sayfasını dikkatlice okumanı rica ediyorum.

Rüyada keski görmek rüyayı gören kişinin karşısındaki bazı problemlerin gerçek nedenine ulaşmak için yüzeysel nedenleri ve bariyerleri geçmesi gerektiğini anlatır. Keski kullanmak, keski ile bir yeri kırdığını yada deldiğini görmek, kişinin istedikten sonra yaşamayacağı bir şey, aşamayacağı bir engel olmadığını gösterir. Rüyada duvar deldiğini görmek rüyayı gören insanın önündeki engel ve zorlukları nasıl aşacağı hakkında bilgi verir ve bu sorunları parçalara ayırıp, teker teker yada küçük parçalar halinde çözmesi gerektiğini temsil eder. Bu sayfada verilen bilgilerle içinde bulunduğunuz durumu bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir