Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Keskin Bıçak Görmek

Rüyada keskin bıçak görmek ne demektir?

Rüyamda eşimi yere yatırıp bir keskin bıçak ile bıçakladım, 3 veya 4 yerinden kestim, ama kan görmedim anlamı nedir? teşekkürler. Hülya.

Rüyada keskin bıçak görmek tabiri

Rüyada eşini bıçaklama onunla gerçek hayatınızda karşılıklı oturup iki olgun insan gibi konuşarak çözmeniz gereken bazı meseleler olduğunu ya da kimi konularda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, mücadelenizde akıl, mantık, bilimsel yöntemleri değil, güç kullanmayı tercih ettiğinizi işaret eder, acilen kendinizi toplayıp, sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapmanızı tavsiye eder.

Rüyada keskin bıçak görmek, keskin bıçak kullanmak, keskin bıçak kullandığını görmek, gerçek yaşamınızdaki kimi sorunların çözümü veya durumlar karşısında disiplin, hassas ve dikkatli planlama ile yaklaşmak gerektiğini önerir. Kararlarınızda acele etmemelisiniz mesajı verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Keskin Bıçak Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda Rahmetli Babamı Gördüm Sofrada Oturuyorduk Ortada Keskin Bıçak Vardı Rahmetli Babam Gelir Gelmez Bıçağı Kaldırmamı İstedi ve Bununla Ne İşin Var Diye Azarladı.

Rüyamda yabancı bir adamın önce kalbine bıçak sapladım sonra bogazini kestim sonra da kafasını enine ikiye böldüm ama adam bir türlü olmedi bana göre kötü biriydi ve ben erkek kardeşimi ondan koruyordum olay metronun veya otobüs gibi bir yerin içindeydi etraf karanlıktı lütfen acil cevap bekliyorum ayrıca bıçak küçük ama çok keskindi teşekkür ederim şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir