Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Keskin Nişancı Tüfeği Görmek

Rüyada keskin nişancı tüfeği görmek neye çıkar?

Merhaba. Evliyim, memurum. Hedeflediğim bazı şeylerin gerçekleşmemesinden ve bu gerçekleşmesine engel olan kişilerden bir türlü kurtulamamanın verdiği stres var. Ayrıca geleceğimle ilgili hem yeni üniversite bitirip mesleğime alternatif bir iş bulmak ve de ticaret yapmakla ilgili planlarla meşgulüm. Birinci rüyamda elimde keskin nişancı tüfeği var. Bir yerlere nişan alıyorum fakat ateş etmiyorum.

İkinci rüyamda bir kadın görüyorum. İç organlarının tamamı neredeyse görünüyor. ‘Şuna bak yazık her tarafı nasılda yanmış organları görünüyor’ diyorum.

Üçüncü rüyamda ise bir arkadaşımla otururken ayakkabımı bağlamak için eğiliyorum. Bir türlü istediğim gibi bağlayamıyorum. Sonra ayakkabıyı ayağımdan çıkarıp içine bakıyorum. Ayakkabının içinde bir çok taş görüyorum. Bu taşları ayakkabının içinden çıkarıp atıyorum. Yorumlarsanız sevinirim kolay gelsin.

Rüyada keskin nişancı tüfeği görmek yorumu

Tarkan merhaba, rüyada tüfek görülmesi rüyayı gören kişinin ailesi ile ilgili ani bir haberi işaret eder. Tüfeğin keskin nişancı tüfeği – sniper olması bu haberin kişinin odaklandığı bir konu hakkında daha sabırlı, kontrollü olmak gerektiğine işarettir. Bu konuda keskin nişancı görmek sayfası ilginizi çekebilir. Nişan alıp ateş etmemeniz ise kararlı olduğunuz bir konuda bir nedenle fikir değiştirdiğinizi ya da değiştireceğinizi temsil etmektedir, bakınız nişan almak.

İkinci rüyanızda neredeyse iç organlarının tamamı görünen kadın aslında sizin bilinçaltınızda yerleşmiş önündeki sorunları çözememek yüzünden hayatının perişan olacağı korkusunun yansımasıdır.

Üçüncü rüyanız ise hayatta karşınızdaki sıkıntıların aslında sandığınızdan küçük olduğunu ve bunun bilincinde olarak onları kolayca çözeceğinizi anlatmaktadır.

“Rüyada Keskin Nişancı Tüfeği Görmek” için 4 yanıt

Merhabalar ben 18 yasindayim. Ruyamda elimde bir sniper vardi ve ben bu sniper ile birilerine ates edip oldurup yaraliyordum. Ates ettigim kimse de tanidik degildi. Bu ruyami yorumlamaya yardımcı olirolur musunuz

Merhaba ben cemil 31 yaşındayım evliyim.rüyamda keskin nişancı tüfeğimle teröristleri öldürüyorum,çok kalabalıklar ama yalnız değilim askerlerde var biz bir apartman gibi yıkık dökük binanın içindeyiz.çatışıyoruz sonra bir grup terörist asker kılığına girmiş gibi binaya girmeye çalışırken 3 yada 4 el bombasını hemen saniye aralarla attım yarısını öldürdüm,sonra tereddütte kaldım acaba askerlermiydi diye sonra binanın diğer cephesine geçtim askerin yanına onlar teröristti dedi ve içeri girdiler bir kurşunaldım ben ölmedim,sonra öldü diye yanımızdan gittiler,ben yine vurulduğum yerden camdan teröristeri vurmaya başladım sonrası yok bu kadar rüyam burda bittimi uyandımmı hatırlamıyorum…teşekkürler

Merhaba. Benim rüyamda iki apartman arasında silahlarla ateş ediliyordu. Apartmanların çatılarından karşılıklı sniper ile tabanca ile ateş vardı. Ben de azcık daha alçakta olan binanın çatısındaydım. Karşı binada sniperı olan bir nişancı vardı. Bende saklandığım küçük tuğla duvarın arkasından çıktım koşarak daha ilerideki (ona daha yakın olan) tuğla duvarının oraya koştum. Bu sırada beni nişan aldı ama kıl payı o silahı ateşlemeden duvarın arkasına geçtim. Bunu yapma nedenim o nişancının kafasını karıştırmaktı. Ama vurulabilirdim. Böyle bir rüya gördüm yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir