Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kibrit görmek

Rüyada kibrit yakmak ne demek?

Rüyamda zifiri karanlık bir yerde aniden yanımda beliren bir şeyin olduğunu gördüm, bir kibrit yaktı ve o şey kibritin ateşinde yandı. Önce korktum, cin sandım, elimle ışığı ittim. Sonra ışığa elimi uzatım, elimi açtığımda yuvarlak yanan ve havada duran bir cisim gördüm, sonra etrafıma baktım, etrafımdaki cisimlerin hareket etiğini gördüm, sonra uyandım. Bunun ne anlama geldiğini yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Kimden: erkan
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: zifiri karanlık, ışık, kibrit ışığı
Şu anki ruh haliniz: korkulu

Rüyada kibrit görmek yorumu

Erkan merhaba, rüyanda yanında beliren bir şey bir varlık olarak düşünülürse bu senin yaşamının birileri tarafından kontrol edildiğine, yönlendirildiğine yorumlanabilir.

Rüyada karanlık bir yer görmek rüyayı gören insanın gerçek hayatındaki korku ve endişeleri hakkında bilgiler verir. Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür.

Rüyada kibrit görmek beklemediğiniz bir anda hayatınızda önemli bir değişiklik olacağına işaret eder. Rüyada kibrit yakmak rüya sahibinin zorlu bir dönem geçirdiğine, bu zor dönemden çıkış için kendisine yol gösterecek veya destek verecek birilerine ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Rüyada yanan kibrit görmek genç bir erkek için, çok para kazanıp rahat edeceği bir işe gireceğine, orta yaşlı bir erkek için, başkalarının sebep olacağı bir tartışmaya işaret eder. Bekar bir kız için; çok çabuk gelişen bir ilişkinin evlilikle sonuçlanmasına, evli bir kadın için; aile içinde huzursuzluk yaşamak anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir