Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek neye işaret eder?

Rüyamda en iyi arkadaşım ile oturuyorduk ve abisi hakkında konuşuyorduk, galiba,arkadaşımın abisi neredeyse bitmiş bir binaya ateş gibi bir şey attı, ateş binada iz bıraktı, bende binaya yazık olduğunu düşündüm ama sonra zaten binanın boyası olmadığı için sorun olmayacağını düşündüm.

Sonra arkadaşımın abisi geldi ellerimden tuttu, bende elimi çekmek ve kazağımı kıllarım görünmeyecek şekilde çekmek istedim ve gerçek hayatta da utanıyorum kollarımdaki kıllardan, neyse arkadaşımın abisi elimi tekrar tuttu ve beni birkaç yıldır sevdiğini, beni araştırdığını gibi şeyler söyledi (gerçek hayatta böyle şeyler hayal ederim hikayelerde böyle şeyler vardır bilirsiniz hevesleniyorum ) Diğer yerlerini unuttum veya görmedim biz abisiyle sevgili olmuşuz, mağazada kıyafet bakıyoruz, ben galiba ona regl ile ilgili bir şeyler söyledim o da sen regl misin? diye sordu rüyayı gördüğüm gün de regl oldum.

Gerçek hayatımda ise ; en yakın arkadaşıma şöyle şöyle yapmaması gerektiğini söyledim o da hemen olayı abarttı (gerçekten çok saçma bir şekilde ve çok çabuk sinirlenen birisidir, 5e giden bir çocuk arkadaşıma bir şey dedi ve hemen çocukla tartışmaya başladı orasını siz düşünün!) işte tartışma bitti neden bu kadar küçük bir şeyi abartıyorsun ki ? dedim o da ”ben eve gittiğimde düşünüyorum zaten niye böyle bir şey yapıp da abartıyorum” diye söyledi pazartesi günü ona ne diyeceğimi düşünüyordum, ben de ‘nasıl bir şey söylesem’ diye böyle şeyleri çok abarttığını bir daha yapmamasını ve bu davranışını düzeltmesini gerektiğini bizi çok kırdığını söyleyeceğim (Bu arada benim iki kardeşim dediğim insan var biri o çabuk sinirlenen rüyamda gördüğüm biriyle de dün sinirli arkadaşımız hakkında konuştuk pazartesi söyleyelim niye böyle yapıyorsa diye) sinirli arkadaşımın da benden iki yaş büyük abisi var. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kıl görmek yorumu

Rüyada kıl görmekSevgili Melis. Görmüş olduğun rüya tamamen bir gençlik rüyası olup, herhangi bir mesaj vermemekte, aynen senin de tahmin ettiğin gibi gerçek hayatında kafandan geçen konuların bir senaryo şeklinde uykunda canlanmasıdır. Diğer konularda ise kafanı hiç bir şeye takmadan kendini derslerine ve geleceğine odaklaman gerektiğini söylemek istiyorum. İnan bunların hepsi geçecek ve 3 ila 5 yıl sonra bunları hatırladığında “ne kadar önemsiz konulara kafa yormuşum” diye güleceksin. Başarılar.

Rüyada insan vücudunda görülen kıl, insan kılı görmek uzun ömre, mal ve dünyalığa delalet eder. Rüyada kıllı kadın görmek, bacağında, kolunda yüzünde veya vücudunda fazla tüy olan bir kadın görmek, haramı işaret eder. Aklınızdan harama el uzatmak veya haram bir şey yapmak düşüncesi geçtiğini simgeler. Anormal şekilde kıllı olduğunu görmek borca girileceğine işaret eder. Dilinde kıl çıktığını görmek rüyayı gören kişinin bilerek veya bilmeden birine karşı kötü bir söz söylediğini ya da birini incitecek bir laf ettiğini ifade eder. Vücudunda olmaması gereken bir yerinde kıl çıktığını görmek rüyayı gören kişinin yaptığı bir davranış ya da işten dolayı pişmanlık duyduğunu veya duyacağını gösterir.

Rüyada kıl satmak dünyayı ahirete tercih etmeye, dine önem vermemeye delalet eder. Hayvan kılı görmek rızk ve mala delalet eder. Bol para kazanmaya ve paranın getireceği mutluluk ve rahata işaret eder. Çok kıllı birini görmek dedikodu, sıkıntı, iftira, sinir bozukluğu, acı sözdür.

Rüyada bamteli görmek bekar erkek için evliliğe, kadın için ona destek verecek güçlü bir erkeğe işaret eder. Rüyada bamtelinde bir aksaklık, hastalık görmek yanında çalışan veya beraber çalıştığı birinden kötülük görmeye işaret eder. Bamteli; sakalın dudağa bitişik olan, nispeten daha kalın kıllara verilen isim.

Rüyasında vücudundaki kılları kestiğini görmek, kıl almak, haram mala veya helal olmayan ilişkiye işaret eder. Rüyada birinin kıllarını kestiğini, vücut kıllarını aldırdığını görmek gerçek hayatta dürüst olmayan bir durumu işaret eder. Birinin olduğu gibi görünmediğini, gerçek duygu ve düşüncelerini sakladığını ifade eder. Rüyada bacaktaki kılları jiletle almak rüyayı gören kişinin olduğundan daha güçlü görünmeye çalıştığını ifade eder.

Kıl bulmak, Rüyasında kıl bulduğunu görenin eline beklemediği bir para geçer, kılın çokluğuna göre paranın çok olacağı rivayet edilir. Yemekte kıl, ekmekte kıl görmek gerçek yaşamınızda adeta midenizi bulandıran bir olaya yaşadığınızı ya da şahit olduğunuzu ve bunun üzerinizdeki olumsuz etkisinden kurtulmakta zorluk çektiğinizi simgeler. Kıl yemek, Rüyasında kıl yediğini gören haram mal kazanır. Rüyada bir kadın kıl yediğini görse, hamile kalır. Rüyada vücudundaki kılları yıkadığını görmek iki şekilde tabir olunur: Borcunu ödemek ve gereksiz para harcamak.

10 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir