Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Killi Toprak Görmek

Rüyada kil görmek neye işaret eder?

Rüyamda 5 ay önce kaybettiğim babamı gördüm.Rüyamda babam diriliyordu ve topraktan çıkıyordu, toprak çok killi idi. Aynı şekilde Teyzemi de gördüm, babamla birlikte ikisini de kaybettik ve topraktan çıkıp diriliyorlardı. Belli bir saat sonra tekrar ölüp toprağa koyuyorduk. Sonra yine Dirilip çıkarıyorduk. Saatlik yaşıyorlardı sanki.

Babama “sen ölünce ben çok ağladım” dedim ve bana” biliyorum başımda ağlayıp konuştuğun her şeyi duydum” dedi,” baba toprağın altı soğuk mu” diye sordum ve “evet soğuk kızım” dedi “peki baba korkmuyor musun” dedim ve “hayır niye korkayım, hepimiz gideceğiz kızım” dedi. Bu neye yorum edilebilir cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada killi toprak görmek yorumu

Şengül merhaba. Rahmetli baban hakkında rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını okumalısın.

Rüyada kil, killi toprak görmek yaptığı işte başarılı olacak ve bu başarıya çok sevinileceğine yorumlanır. Rüyada kille oynamak, kille oynadığını görmek yaratıcılığınızı ve aklınıza şekil verme yeteneğinizi işaret etmektedir. Kendinize kimi hedef ve planlar koymanız gerektiğini anlatır.

Rüyada kil çömlek görmek erdem ve saflığı işaret eder. Ayrıca bir hastalık varsa iyileşme olacağını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada toprak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Killi Toprak Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir