Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kılçık Görmek

Rüyada balık kılçığı ne demek?

Rüyada kılçık, balık kılçığı görmekRüyamda balık kılçığı dudağıma üç yerden batıyor ve kan akıyor. Daha fazla ayrıntı hatırlamıyorum ama akan kan çok kırmızıydı. Yani rengini hatırladığım tek şey kan. Korkup ellerime bakıyordum ama bir şey göremiyordum. Sıralı olarak ilk dudağımın ortasından sonrada kenarlarından batıyordu.

İlk battığı yerden daha fazla kan çıkıyordu. Kılçık olup olmadığını görmüyorum ama kılçık olduğunun farkındayım nedense. Bu da beni şaşırttı, daha sonrasında ise uyandım. Eğer hızlı yanıt verirseniz mutlu olurum. teşekkür ederim şimdiden

Takma isim : navi
Yaşınız : 15
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : meraklı
Anahtar kelime : dudak, balık kılçığı, kan

Rüyada kılçık görmek tabiri

Rüyada kılçık, balık kılçığı görmek içinde bulunduğunuz, taşımakta olduğunuz negatif enerjiyi pozitife çevirmek için farklı yollar, değişik kanallar bulmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada balığın kılçığını temizlemek, kılçık temizlediğini görmek gerçek yaşamınızda duygularınıza hakim olmayı, öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeye başladığınızı simgeler. Rüyada boğaza kılçık kaçması, boğazına kılçık takıldığını görmek uyanık hayatınızda acelecilik huyunuzu derhal bırakmanız gerektiğini simgeler.

Rüyanın analizi

Gerçek hayatınızda 3 şeyin negatif duygular taşımanıza sebep olduğunu simgelemekte ve bunun sizde önemli bir travma yarattığını göstermektedir.

“Rüyada Kılçık Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda damağıma batmış olan kılçıkları çıkarıyorum. Fakat kanama vs. Yok sadece balık kılçığı çıkıyor. Rüyayi ilk görüşüm değil bir kac kez daha gördüm. Ne anlama gelmektedir ?

Emrah bey rüyanızin aynısını gördüm ama tam tabir bulamadım bu rüyadan sonra hayatınızda dikkat çeken bir gelisme oldu mu iyi ya da kötü yönde

İkinizin de bahsettiği rüyayı bende gördüm. Çok merak ettim acaba ne demek umarım iyi bir şeydir.

Arkadaşlar merhaba, rüyada balık kılçığı görmek içinde bulunduğunuz, taşımakta olduğunuz negatif enerjiyi pozitife çevirmek için farklı yollar, değişik kanallar bulmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada boğazına kılçık takıldığını görmek uyanık hayatınızda acelecilik huyunuzu derhal bırakmanız gerektiğini simgeler.

Elimizde damağına kılçık saplanması hakkında bilgi yok ama o da boğazına kılçık saplanması gibi kabul edilebilir ve kişinin acele etmek, telaş konularına dikkat etmesi gerektiğine yorulabilir. Lütfen bu rüyayı gördükten sonra yaşadığınız gelişmeler konusunda bilgi verebilir misiniz?

Üçünüzün gördügü ruyayi bugun gördüm hayatinizda ne degisti. Merak ettim yazabilir misiniz? Rica etsem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir