Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kiler Görmek

Rüyada kiler görmek ne demektir?

Rüyamda aynı yattığım yatakta gerçekmiş gibi uyanıyorum ve kilerden çıkan kocaman bir siyah örümceğin yatağıma girdiğini görüyorum. Örümcek yatağın içindeyken evde bir kaç büyük siyah örümceğin daha olduğunu fark ediyorum. Bu örümceklerin bacakları çok fazla uzun. Bir tanesi de duvarda dolaşıyor ya da tavanda.

Rüyada kiler görmek yorumu

Eylem selam. Rüyada kiler görmek sizin bilinçaltı düşüncelerinizde gizli bir korku veya gelecek endişesi taşıdığınızı ifade eder.

Rüyada evde örümcek, örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Örümceğin renginin siyah olması, paranızı idareli kullanmanız gerektiğini aksi halde sorun yaşayabileceğinizi ( karanlık – belirsizlik ) simgeleyebilir.

Rüyada kilere girmek zihninizin derinliklerinde geçmişte yaşadığınız bir sıkıntının izlerini temsil eder. Soğuk kiler, rutubetli kiler görmek yaşamınızın şüpheler nedeniyle perişan olduğunu, ezildiğinizi simgeler. Rüyada boş kiler görmek bir şüpheli kaynaktan gelen kar payı verileceğini simgeler.

Bir bekar kadın rüyasında kapısı kapatılmış gizli bir kiler görürse kolay para kazanan bir spekülatör ya da kumarbaz kişiden evlilik teklifi alacak anlamındadır. Rüyada ambar, ardiye, depo, deppoy, mahzen, silo, yük, yüklük, yiyecek deposu kavramları da benzer anlamlara sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir