Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kılıç İle Yılan Kesmek

Rüyada kılıç ile yılan kestiğini görmek ne demektir?

Günlerdir üst üste aynı rüyayı görüyorum. arkadaşımla köydeki tarlalarda ilerlerken önümüze her 2 adımda 4 er 5 er, boyları neredeyse 5 metreyi bulan, ince sicim gibi gri renkli yılanlar çıkıyor. hepsini kılıçla keserek ilerliyoruz, arkadaşım arada yılanların geldiği yönü tarif ederek (arkanda sağında solunda gibi) bana yardımcı olmaya çalışıyor. gerçek hayatta yılandan çok korkarım ama kaçmam görünce de öldürürüm fakat rüyada korkmuyorum aksine daha fazlasını arıyor gözlerim.

Kimden: ıspartalı
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:karışık
Anahtar kelimeler: yılan,kılıç

Rüyada kılıç ile yılan kesmek neye yorulur?

Kılıçla vurmak, kılıç ile bir şey kesmek, yakın bir arkadaşınıza yardım edeceğinize işaret eder. Rüyada yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü görmek, rakiplerini yenmeye, mağlup etmeye, onlara galip gelmeye işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kılıç İle Yılan Kesmek” için 5 yanıt

Rüyada yılan kesmek
Rüyamda elimde keskin bir bıçak vardı. Sol elimde de silindir gibi yuvarlak biçimli, yumuşak bir yılan vardı. Onun önce ölü olduğunu düşünüyorum. Sonra baygın olduğunu anlıyorum. Yılanı üç parçaya ayırdım. Kesmeye devam ederken uyandım. dilimledim.
40, Kadın, Evli, Çalışıyor

Merve merhaba,
Rüyada keskin bıçak görmek, ya da keskin bıçak kullandığını görmek, gerçek yaşamda bazı sorunların çözümü veya durumlar karşısında disiplin, hassas ve dikkatli planlama ile yaklaşmak gerektiğini önerir. Kararlarınızda acele etmemelisiniz anlamı taşır. Bakınız rüyada bıçak görmek sayfası.
Rüyada yılan kesmek, yılanı doğramak, yılanı parçalamak ya da parçalara bölmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan sorunları parçalara bölerek, onları birer bire çözerek kurtulacağınızı simgeler.

Merhaba rüyamda her yerden kocaman gri siyah yılanlar çıkıyordu. Bir arabadaydık önde oturan daha önce tartistigim ve simdi konusmadigim iki kişi bir şey olmaz deyip umursamaz davranıyordu. Ben ve yakın arkadaşım da arkada oturuyorduk. Daha sonra elimizde bir kilic ile yılanları öldürüyorduk. Arkadasimin evinden bile koca koca yilanlar cikiyordu. En son sokakta ilerlerken gri siyah bir yilan o kadar insanin içinde bana saldirdi. Elimdeki kamçı gibi ipi aldı fakat o kamçı sayesinde birden öldü ve yok oldu. Yılanın yok olmasıyla uyandım. 23/bekar/kadın/öğrenci.

Rüyamda ormanda bir yılanı kılıçla üzerime doğru çekip korkarak geri yere atıp kafasının biraz daha aşasından kesiyorum arkamda da arkadaşlarım oluyo ama kim olduklarını bilmiyorum ve görmüyorum sadece arkamda olduklarını biliyorum

Merhabalar ben rüyamda bir kara yılanı bir tencere gibi büyük bir kapta kılıçla öldürüyordum ama o ölmüyordu.ve ondan akan kan deildi su idi.tencere şu ile taşıyordu yılan üste çıkıyordu. Can çekişiyordu deneyemiyordu ama ölmüyordu ni müddet sonra ölüyordu anlami nedir acaba cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir