Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kilim Görmek

Rüyada kilim görmek neye çıkar?

Rüyada kilim görmekBen birkaç hafta önce hamile olduğumu öğrendim ve arkasından bir rüya gördüm. Ben hamilelik testine başladığımda içime doğan duygu olumlu idi ve bunu bir an önce kocamla paylaşmak şeklindeydi aynen hissettiğim gibi oldu, hamile kaldığımı gördüm, paylaştım. O günün gecesinde bu rüyayı gördüm.

Rüyamda eşim bir baba olmak hayalinin kendisini çok heyecanlandığını söyleyerek bana hediye aldığı muhteşem bir kilimi veriyor ve beni tebrik ediyor. Daha sonra hamilelik kontrolünü bir de doktora yaptırmak için doktorun muayenehanesine gidiyoruz ve ben orada ikiz bebeklere sahip olacağımı öğreniyorum, sevincimiz iki kat artıyor.

Ona bunu söyledim ve “rüyam gerçek olabilir mi? acaba ikiz bebek mi geliyor” dedim. Kocam da “inşallah öyle olur, aynı anda onları sever, büyütürüz ama sen biraz daha fazla yorulursun” dedi. Şimdi düşünüyorum tamam hamile kalmak, doktora gitmek, bebeklerin ikiz olacağını görmek benim gerçek hayatta hamile olduğumu öğrenmenin tetiklemesiyle olabilir peki o harika kilim ne anlama geliyor? neden bir yüzük veya kolye değil? Teşekkür ederim.

Rüyada kilim görmek yorumu

Berna selam, öncelikle bu harika rüyayı böylesine detaylı paylaştığın için teşekkür eder, sağlıklı hayırlı bebek sahibi olmanızı dilerim. Öte yandan sizin gibi bilinçli okurlarla karşılaşmak beni yarıca sevindiriyor. Haklısınız rüyanızın hamilelik hakkındaki kısımları gerçek yaşamda hamile kalmak, anne olmak heyecanının yansıması. Kocanızın aldığı hediye kilim burada gerçekten size (siz ve kocanız, ikinize birden önemli bir mesaj veriyor ve anne – baba olmanın çok güzel, çok heyecan verici olduğunu ancak bir o kadar da zor, meşakkatli, önemli olduğunu hatırlatıyor. Çünkü rüyada kilim görmek yaşamın kimi sert gerçeklerine karşı her zaman hazırlıklı olmak, tehlikelerden kendini ve sevdiklerini korumak için sürekli çalışmak gerektiğini simgeler.

Rüyada kilim sermek gizlemek için sakladığınız bir şey olduğunu ya da başkalarının bilmemesini istediğiniz bir durumu ifade ederken yere kilim serdiğini görmek ne kadar uğraşsanız da bunların bir şekilde ortaya çıkacağını unutmamak gerektiğini anlatır. Rüyada kilim toplamak saklamak istediğiniz veya sakladığın şeyin kendiniz tarafında açığa çıkacağına, çıkarılacağına işaret eder.

Rüyada eski kilim görmek rüya sahibinin günlük yaşamında uğraştığı bir konu hakkında avantajlı duruma geçeceğine delalet eder. Rüyada yeni kilim görülmesi reel hayatta başkaları tarafından üzerinize bir baskı yapıldığını hissettiğinizi ancak gerçek durumun böyle olmadığına işarettir. Rüyada kilim almak veya kilim aldığını görmek bir sorundan kaçış ya da anlık çözümle durumu geçiştirmeye uğraştığınızı temsil eder. Rüyada birine kilim verdiğini görmek meselelere kalıcı çözüm bulma anlayışında olduğunuzu, geçici çözümlerden uzak durduğunuzu anlatır. Rüyada kilime sarılmak korunmayı simgeler. Tehlikeli bir durumda kendinizi korumak için hazırlıklı olduğunuza delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir